Wokalista znanego zespołu oświadczył się dziewczynie w trakcie koncertu

Maciej Koprowicz
08.08.2018 12:51
Wokalista znanego zespołu oświadczył się dziewczynie w trakcie koncertu Fot. kadr z wideo

Wspaniały to był koncert, ten muzyk nie zapomni go nigdy. Ani jego przyszła żona! 

Fani metalcore'owego Asking Alexandria, zgromadzeni na koncercie tego zespołu w ramach EST FEST w Cleveland w USA 5 sierpnia 2018, przeżyli niemałe zaskoczenie. O ile oświadczyny fanów w trakcie show ulubionej kapeli nie dziwią już chyba nikogo, to zdecydowanie rzadziej zdarza się, by to muzyk na scenie poprosił dziewczynę o rękę.

Na tak romantyczny gest zdecydował się frontman Asking Alexandria, Danny Worsnop. W pewnym momencie zszedł ze sceny na zaplecze, uściskał swoją dziewczynę, Victorię Potter, uklęknął i… podał jej pierścionek zaręczynowy! Oczywiście zrękowiny zostały przyjęte.

Wokalista Asking Alexandria oświadczył się na koncercie

Worsnop napisał na Instagramie:

Wczoraj zrobiłem krótką przerwę w trakcie naszego show, by zrobić coś, co chodziło mi po głowie od dawna. Ta kobieta pomagała mi przejść przez ciężkie chwile. Nauczyła mnie, jak się otworzyć, poczuć miłość, być wrażliwym i szczerym wobec siebie. Kochała mnie w chwilach szaleństwa i ciszy, kiedy najtrudniej jest mnie kochać. Podtrzymywała mnie na duchu, gdy się załamywałem, i popychała do przodu, gdy w siebie nie wierzyłem. Dzięki niej codziennie budzę się jako lepszy człowiek niż dzień wcześniej. Nigdy w pełni się nie dowie, jak bardzo szczególną osobą jest dla mnie, ani jak wiele miłości dla niej mam. Ale to nie powstrzyma mnie przed zrobieniem wszystkiego, by jej to pokazywać przez resztę mojego życia. Jest moim aniołem i zawsze tak będzie. Jestem najszczęśliwszym facetem na świecie.

Zobaczcie sami ten emocjonalny moment:

W tle filmiku słychać fragment nowego utworu Asking Alexandria, zatytułowanego „Angel”. Danny zapowiedział, że już niebawem zespół opublikuje całość piosenki.

Oświadczyny na koncertach

Romantyczne momenty, w których fan prosił ukochaną o rękę zdarzały się m.in. na koncertach Red Hot Chili Peppers, Guns N’ Roses i Avenged Sevenfold. Ale czy rzeczywiście oświadczyny fanów na koncercie to dobry pomysł?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.