Zespół The Prodigy złożył hołd Keithowi Flintowi. Wokalista grupy zmarł rok temu

04.03.2020 17:09
Keith Flint|undefined Fot. Evgeniy Filippov/SPUTNIK Russia/East News

4 marca 2019 roku zmarł wokalista grupy The Prodigy. Muzycy w rocznicę od śmierci kolegi złożyli mu hołd w mediach społecznościowych. 

Dokładnie rok temu ciało wokalisty The Prodigy zostało znalezione w domu w Essex. Chociaż ratownicy pogotowia, którzy zjawili się na miejscu, próbowali reanimować artystę niestety, ich starania nic już nie dały. Koledzy z zespołu Keitha Flinta wyznali, że ich przyjaciel popełnił samobójstwo. Informację potwierdził koroner. Wokalista w chwili śmierci miał 49 lat.

The Prodigy złożył hołd Keithowi Flintowi

4 marca 2019 roku na zawsze pozostanie ważną datą w sercach wszystkich fanów hitów The Prodigy. Również przyjaciele z zespołu Keitha nie zapominają o rocznicy śmierci swojego frontmana. 

Przeczytaj także

Na Twitterze pojawił się emocjonalny wpis Liama Howletta oraz Maxima, którzy wyrazili swoją tęsknotę za przyjacielem.

Minął rok odkąd nas opuściłeś, tęsknimy za tobą każdego dnia. Twoje światło jaśnieje w nas bardzo silnie. Zawsze będziesz z nami, bo jak pamiętasz - ŻYJEMY WIECZNIE! Na zawsze zostaniesz bratem w naszych sercach.

Keith Flint zmarł śmiercią samobójczą przez powieszenie 4 marca 2019 roku.

Zobacz też: Kibic dał się ponieść dźwiękom "Firestarter" The Prodigy na meczu footballowym [WIDEO]

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.