Enter Shikari z nowym singlem "It Hurts". To zapowiedź nadchodzącego albumu

09.02.2023 16:02
Enter Shikari Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Posłuchajcie poruszającego utworu Enter Shikari, który trafi na nadchodzący krążek grupy.

Enter Shikari udostępnił drugi singiel z nadchodzącego albumu "A Kiss For The Whole World”, który ukaże się 21 kwietnia. Posłuchajcie, jak brzmi kawałek "It Hurts".

Polecamy

Enter Shikari z nowym singlem "It Hurts". To zapowiedź nadchodzącego albumu

"It Hurts" to kolejny, po "(pls) set me on fire" singiel z nadchodzącego albumu Enter Shikari. Jak czytamy w informacji prasowej, utwór niesie ze sobą wezwanie do zmiany naszego światopoglądu i ponownej oceny sposobu, w jaki sami siebie oceniamy – a wszystko to w intensywnym wyścigu do mety.

Główny wokalista i producent Rou Reynolds wyjaśnia:

’It Hurts" przyszedł do mnie we śnie. Dosłownie. Melodia, akordy i w pełni sformułowany refren były częścią snu, który na szczęście pozostał ze mną, kiedy się obudziłem. Chowałem się pod kołdrą o 3 nad ranem, śpiewając go do mojego telefonu, ku wielkiemu zdziwieniu mojej dziewczyny.

Dodaje, że lirycznie "It Hurts" traktuje o wytrwałości i znaczeniu przeformułowania porażki jako owocnej i w rzeczywistości kluczowej drogi do postępu:

Społeczeństwo uczy nas, że powinniśmy unikać i krytykować porażki, podczas gdy porażka i uczciwe błędy mogą w rzeczywistości dać nam wgląd, który oświetla nam drogę naprzód. W rzeczywistości powinniśmy nauczyć się, że samo próbowanie czyni nas więcej niż wystarczającymi.

Posłuchajcie, jak prezentuje się singiel "It Hurts":

Polecamy

Enter Shikari wyruszy w lutym na trasę związaną z nowym albumem po USA i Europie, zagra  także specjalną serię koncertów rezydencyjnych w Wielkiej Brytanii w 2023 roku, które odbędą się wiosną. Wiele biletów zostało wyprzedanych w ciągu kilku sekund w przedsprzedaży.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.