CD Projekt pokazał gameplay Cyberpunka 2077!

Michał Tomaszkiewicz
27.08.2018 19:47
gameplay Cyberpunk 2077|undefined Fot. kadr z wideo

48 minut Cyberpunka 2077 dla każdego - CD Projekt RED pokazał w końcu, jak wygląda nowa gra RPG polskiego studia. Jest moc!

Tego nikt się nie spodziewał - CD Projekt RED w końcu postanowił pokazać swoją wizję mrocznej cybernetycznej przyszłości - do internetu trafiło nagranie prezentujące pierwszą misję, jaką mamy do rozegrania. To ten sam fragment gry, który był prezentowany wcześniej na zamkniętych pokazach - tyle tylko, że tym razem z komentarzem tłumaczącym, co i dlaczego dzieje się na ekranie.

Gracze zorientowali się, że coś jest na rzeczy kilka godzin wcześniej, gdy CDP udostępniło tajemniczy stream na żywo zatytułowany DATE TRANSMISSION IN PROGRES_ - liczba widzów rosła dosłownie z minuty na minutę. Cierpliwość została w końcu nagrodzona - po latach czekania i ostatnich miesiącach domyślania się, jak będzie wyglądać gra (wszystkie informacje zamieściliśmy w kompendium wiedzy na temat Cyberpunka 2077) nareszcie można zobaczyć, jak prezentuje się przyszły hit CDP.

CD Projekt RED przypomina, że wszystko co widać pochodzi z wstępnej wersji gry - jej wygląd, a także przebieg rozgrywki jeszcze zapewne się zmieni.

Cyberpunka 2077 można już przejść - główny wątek fabularny został całkowicie wprowadzony do gry.

Cyberpunk 2077 oficjalnie zaprezentowany

Wizja CD Projekt RED to otwarty, żyjący świat, na który nasze działania mają bezpośredni wpływ - zarówno na nasze najbliższe otoczenie tu i teraz, jak i na dalsze wydarzenia fabuły.

Cyberpunk 2077 ma dawać dużą swobodę gry - od gracza zależy, w jaki sposób chce podejść do rozwiązania zadania. Polskie studio stara się, żeby można to było zrobić na wiele różnych sposobów, zupełnie tak samo, jak w prawdziwym życiu.

Właśnie ten aspekt Cyberpunka 2077 starano się pokazać w demie - narrator stale podkreśla, że jego decyzja jest tylko jedną z wielu.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.