Córka Carrie Fisher opublikowała wzruszające wideo z okazji rocznicy śmierci swojej matki

Kamil Kacperski
28.12.2018 13:43
Córka Carrie Fisher opublikowała wzruszające wideo z okazji rocznicy śmierci swojej matki Fot. Capital Picture/Reporter/East News

Od śmierci Carrie Fisher minęły już dwa lata. Jej pamięć postanowiła uczcić Billie Lourd, córka aktorki znanej z roli Księżniczki Lei. Zobaczcie wzruszający tribute przygotowany przez Lourd. 

Rocznica czyjejś śmierci jest wydarzeniem smutnym i skłaniającym do refleksji, ale jednocześnie zachęcającym do tego, aby upamiętnić niezwykłą osobę w niezwykły sposób. Tak postąpiła Billie Lourd, córka Carrie Fisher, która z okazji 2. rocznicy śmierci aktorki, postanowiła podzielić się ze światem poruszającym wideo. Kobieta przyznała w opisie materiału, że wciąż nie wie jak "prawidłowo" obchodzić rocznicę tak ważnego wydarzenia, dlatego poszła za radą swojej zmarłej matki i postanowiła dla niej zaśpiewać i zagrać na pianinie. 

Córka Carrie Fisher oddaje hołd swojej matce

Lourd przyznała, że podzielenie się ze światem nagraniem ze swoim głosem nie było komfortowym doświadczeniem, ale miłość do śpiewania, którą dzieliła z Carrie Fisher, zwyciężyła i pozwoliła młodej artystce przezwyciężyć wewnętrzny opór. Zobaczcie emocjonalne nagranie córki zmarłej aktorki:

Billie Lourd o tworzeniu sztuki po śmierci matki

Billie Lourd ma również nadzieję, że jej wideo zainspiruje innych do tego, by złamane serce pomogło im w realizowaniu się artystycznie - niezależnie od tego, jaki gatunek sztuki uprawiają:

Minęły dwa lat od śmierci mojej Momby i wciąż nie wiem, jak "prawidłowo" obchodzić to wydarzenie (jestem pewna, że wielu z was czuje to samo wobec swoich bliskich). Zdecydowałam więc, że zrobię coś niezbyt komfortowego dla mnie, ale coś, co uwielbiałam z nią robić - zaśpiewam. To jest pianino, które dostała kiedyś od swojego ojca, a piosenka jest jedną z jej ulubionych. I tak, jak mówi tekst - musimy "wciąż iść do przodu". Zrozumiałam, że to, co pcha mnie do przodu i pozwala mi być szczęśliwą, to ciężka praca, otaczanie się ludźmi, których kocham i którym lubię sprawiać radość. Mam nadzieję, że to pomoże tym, którzy nie czują się dobrze, ale czują pustkę, by właśnie "iść naprzód". Bo jak mawiała mama: "Weź złamane serce i zamień je w sztukę" - niezależnie od tego, co jest twoją sztuką. 

Mark Hamill skomplementował córkę Carrie Fisher

Wiadomość spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów Fisher, Lourd oraz samej gwiezdnej sagi. Wideo podzielił się również Mark Hamill, bliski przyjaciel zmarłej aktorki oraz jej ekranowy partner. Artysta wcielający się w Luke'a Skywalkera zapewnił Billie Lourd, że "nie ma czegoś takiego, jak odpowiedni sposób obchodzenia takiego wstrętnego wydarzenia" i jednocześnie podziękował jej za szczere emocje pokazane w wideo:

Cała trójka aktorów pojawi się w nadchodzącym IX epizodzie "Gwiezdnych wojen", którego premiera odbędzie się w grudniu 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.