Macaulay Culkin skończył 40 lat. Fani filmu "Kevin sam w domu" czują się staro

27.08.2020 07:42
Macaulay Culkin|undefined Fot. Kimberly White/Getty AFP/East News

Macaulay Culkin, czyli zostawiony na pastwę dwóch bandytów Kevin sam w domu, obchodził niedawno 40 urodziny. Fani filmu mają problem - zdali sobie sprawę z własnego wieku.

Czas leci tak szybko, że czasem trudno za nim nadążyć. Na własnej skórze przekonali się wszyscy fani kultowego filmu "Kevin sam w domu" oraz jego gwiazdora - Macaulaya Culkina. Aktor skończył właśnie 40 lat. Wielu fanów serii poczuło się staro.

Macaulay Culkin skończył 40 lat

Czy kiedy słyszycie, że coś działo się 20 lat temu, to macie wrażenie, że mowa góra o latach 80.? Jeśli na to pytanie odpowiadacie: "oczywiście, że tak!", to macie spory problem i przeżyjecie szok na wieść, że 26 sierpnia 2020 roku Macaulayowi Culkinowi stuknęła czterdziestka.

Przeczytaj także

Tego typu rocznice zazwyczaj są powodem do świętowania, nie tylko samego jubilata, ale również jego wiernych fanów. Wygląda na to, że w przypadku osób, które były dziecięcymi gwiazdami, ten schemat działa w nieco inny sposób. Kiedy media ogłosiły okrągłe urodziny Culkina wielu internautów... zdało sobie sprawę, że nie są już młodzieniaszkami.

Czuję się staro
To sprawi, że poczujecie się staro. Macaulay Culkin kończy dziś 40 lat!
Chcecie się dziś poczuć staro?
Szczęśliwych 40. urodzin dla Macaulaya Culkina! Aktora, który grał Kevina McCallistera w filmach "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku", Milesa Russella w "Wujaszku Bucku" i chłopaka od pizzy/siebie samego w odcinku Angry Video Game Nerd, Home Alone Games with Macaulay Culkin.
Wszystkiego najlepszego dla 40-letniego amerykańskiego aktora Macaulaya Culkina.
Kiedy dowiadujesz się, że Macaulay Culkin kończy dziś 40 lat i zostały tylko 4 miesiące do Gwiazdki...
Przeczytaj także

Do życzeń dołączyło się również fanowskie konto serialu "American Horror Story", w którego 10. sezonie wystąpił bohater tego artykułu.

Wszystkiego najlepszego dla gwiazdy 10. sezonu "American Horror Story" Macaulaya Culkina, który kończy dziś 40 lat!

Znany z poczucia humory aktor, postanowił kontynuować żart.

Hejka, ludzie, chcecie się poczuć staro?Mam 40 lat.Nie ma za co.
To mój dar dla świata: sprawiam, że ludzie czują się staro. Nie jestem już dzieckiem - taka praca.

Jak widać, nawet teoretycznie radosne wieści mogą czasem człowieka zasmucić, szczególnie kiedy ma się świadomość, że lata lecą, a czasu nie da się zatrzymać. Oczywiście dołączamy się do życzeń dla aktora, który nie wygląda na swój wiek.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Macaulay Culkin powróci na duży ekran? Aktor chciałby wystąpić w „Fantastycznych zwierzętach 3”

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.