Przerażające odkrycie. Tysiące martwych zwierzątek domowych zamkniętych w paczkach [MAKABRYCZNE ZDJĘCIA]

05.10.2020 10:58
Smutny piesek - zdjęcie poglądowe|undefined Fot. University of Portsmouth/Ferrari Press/East News

Tysiące martwych zwierząt znaleziono w jednym z magazynów firmy kurierskiej. Jak doszło do tego okropnego zdarzenia? Sprawę bada policja.

To nieludzkie wydarzenie oburzy wszystkie osoby, które kochają zwierzęta. W magazynie jednej z firm kurierskich dokonano przerażającego odkrycia. Znaleziono tysiące paczek, których zawartość wyciska łzy z oczu. Wewnątrz znajdywały się zwierzęta, które konały w męczarniach. W sumie doliczono się około pięciu tysięcy zwłok pupili.

Martwe zwierzęta domowe w paczkach

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jaki jednak przyjaciel wepchnąłby swojego towarzysza do zamkniętego pudła i kazał mu w taki sposób pokonać długą podróż?

Przeczytaj także

Jak widać, są na świecie osoby, których lekkomyślność prowadzi do krzywdy zwierząt. Jak donosi Global Times, do makabrycznego wydarzenia doszło w chińskiej prowincji Henan. W jednym z magazynów odkryto tysiące zwłok psów, kotów, królików, świnek morskich i innych zwierzątek domowych, które najwyraźniej miały być transportowane do nowych właścicieli. Niestety do transportu nigdy nie doszło.

Zwierzęta umieszczono w metalowych lub plastikowych pojemnikach, które następnie zapakowano w kartonowe pudełka. Pudła miały otwory doprowadzające powietrze. Co jednak z tego, kiedy znajdujące się w środku stworzenia nie dostawały wody ani pożywienia. I to prawdopodobnie przez cały tydzień. Większość zwierząt zmarła z wycieńczenia.

Przeczytaj także

Na szczęście udało się odratować część pupili, między innymi około 200 królików, 50 psów i tyle samo kotów. Zwierzęta trafiły pod obserwację weterynarza. Te w ciężkim stanie pozostały w lecznicach. Zdrowe zwierzaki znalazły nowe domy dzięki adopcji.

Przeczytaj także

Jak doszło do tego przerażającego zdarzenia? Prawdopodobnie wynika to z faktu, że w Chinach przesyłka żywych zwierząt jest prawnie zabroniona. Wygląda więc na to, że zwierzaki zostały zamówione przez internet, a firma kurierska odmówiła transportu. Z tego powodu żywe stworzenia zostały porzucone na pastwę losu w hali należącej do przedsiębiorstwa. Pytanie tylko, czemu żaden z pracowników nie postanowił zainterweniować w tej sprawie? Zdarzeniu przygląda się już chińska policja.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Kilka razy przejechał po psie. Zaostrzono mu karę za wyjątkowe okrucieństwo

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.