Skittles zrobi odlew waszych twarzy i zmieni je w rzeźby. Oferta na walentynki 2020

31.01.2020 15:02
Skittles|undefined Fot. materiały prasowe/Skittles

Walentynki to fantastyczna okazja na okazanie miłości dla swoich najbliższych. Firma Skittles zaprezentowała wyjątkowo dziwny i bardzo niepokojący sposób na to, by sprawić przyjemność naszym bliskim w ten specjalny dzień.

Jeżeli potrzebujecie przypomnienia, to Walentynki są już za dwa tygodnie. Jeślichcecie przygotować coś specjalnego dla swojej drugiej połówki, albo kogoś bliskiego waszemu sercu, to z inicjatywą wyszła firma Skittles, która postanowiła wejść na rynek walentynkowych prezentów. Twórcy drażetek, cukierków i wszelkiej maści słodyczy przygotowali bowiem wyjątkowo przedziwny sposób na uczczenie Walentynek.

Firma Skittles psuje Walentynki swoimi niedorzecznymi rzeźbami 

Skittles oferuje bowiem zrobienie specjalnych rzeźb twarzy, tworzonych dzięki drukarkom 3D. Dzieła są wizualnie inspirowane ich nową serią cukierków, zwaną Skittles Dips. Słodycze są moczone w smakowych jogurtach i trafiły już do sprzedaży w USA.

Przeczytaj także

Rzeźby niestety nie są jadalne, ale możemy je dostać w 5 "smakach" - pomarańczowym, żółtym, czerwonym, zielonym i fioletowym. Pokryte są natomiast "miękkim i kremowym sosem", który ma przypominać w dotyku cukierki Skittles Dips. A szkoda, że rzeźby nie można zjeść, bo do patrzenia to nadaje się ona średnio. Zresztą zobaczcie sami:

skittles-dips-valentines-day-1205164
skittles-dips-valentines-day-2-1205163 Fot. foto: materiały prasowe/Skittles

Jeżeli jednak zainteresowała was oferta producenta słodyczy, to rzeźby można zamówić na oficjalnej stronie Skittles Etsy. Sprzedaż będzie prowadzona w formie "kto pierwszy, ten lepszy" i ruszy już 31 stycznia 2020 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego. Samo "dzieło" ma kosztować 20 dolarów i 20 centów. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.