Szturm na nowy sklep Xiaomi. Kilka osób zostało rannych w tłumie: "Zagniotą nas tu!"

15.12.2019 11:00
Promocja w sklepie Xiaomi w Galerii Mokotów|undefined Fot. kadr z wideo

W sieci pojawiły się nagrania ze szturmu na nowy sklep Xiaomi w Galerii Mokotów. Kilka osób zostało rannych. Z powodów bezpieczeństwa akcja promocyjna została odwołana.

14 grudnia 2019 w Galerii Mokotów w Warszawie zaplanowano otwarcie nowego sklepu Mi Store. Z tej okazji klienci mogli zakupić produkty Xiaomi w bardzo atrakcyjnych cenach - zniżki w przypadku niektórych rzeczy dochodziły nawet do 90 %. Okazało się jednak, że chętnych było tak dużo, że sytuacja wymknęła się spod kontroli. Kilka osób zostało rannych.

Szturm na nowy sklep Xiaomi. Kilka osób zostało rannych w tłumie: "Zagniotą nas tu!"

Jak podaje finanse.wp.pl, chociaż Galeria Mokotów jest otwierana o godzinie 10.00, to już od 7:00 przed wejściem ustawiali się pierwsi klienci, dochodziło do omdleń. Gdy tylko otworzono drzwi domu handlowego, tłum zaczął napierać. Dochodziło do przepychanek, kilka osób zakończyło walkę o Xiaomi z podbitymi oczami i zakrwawionym nosem. Na miejsce została wezwana policja.

W sieci pojawiło się nagranie z samego środka tłumu. Słychać na nim, jak jedna z kobiet krzyczy: " Zagniotą nas tu!".

Przeczytaj także

O godzinie 10:34 na fanpage'u Galerii Mokotów na Facebooku pojawiła się informacja o tym, że z powodów bezpieczeństwa sklep Mi Store został zamknięty. Zainteresowani promocją Xiaomi powinni kontaktować się z organizatorami.

Gdy tylko ogłoszono promocję w nowym sklepie Xiaomi przewidywano, że zainteresowanie będzie ogromne, ale to co widać na powyższym nagraniu przechodzi ludzkie pojęcie...

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.