Karateka uratował 17-latkę przed gwałtem. Migranci rzucali w niego kamieniami

12.06.2023 15:20
Karateka uratował 17-latkę przed gwałtem. Migranci rzucali w niego kamieniami Fot. screen sportsup.gr

22-letni karateka uratował nastolatkę przed gwałtem ze strony migrantów. Policja szybko schwytała przestępców, którzy na swoim sumieniu mają również kradzież. Karateka stał się lokalnym bohaterem.

Ten mężczyzna stał się prawdziwym bohaterem, bo bez zastanowienia postanowił pomóc 17-latce, która mogła zostać ofiarą gwałtu. Została ona napadnięta przez 4 migrantów, ale dzięki interwencji Manolisa Kafetziadisa wyszła cała i zdrowa.

Karateka uratował 17-latkę przed gwałtem. Migranci rzucali w niego kamieniami

Do zdarzenia doszło 7 czerwca na plaży Freattyda w Pireusie w Grecji. Jak podaje fakt.pl, 22-letni Manolis Kafetziadis pracował w barze na plaży, gdy zauważył 4 mężczyzn, którzy chcieli zgwałcić nastolatkę. Dziewczyna została zaatakowana przez Egipcjan w wieku 17-19 lat. Grek przez chwilę się nie wahał i pobiegł pomóc nastolatce. Okazało się, że jest karateką i jego umiejętności w tej sytuacji bardzo się przydały, bo pokonał Egipcjan, chociaż rzucali w niego kamieniami.

Policja szybko przybyła na miejsce zdarzenia. Okazało się, że tego samego dnia Egipcjanie zaatakowali też innego nastolatka, by ukraść u niego telefon. Po policyjnej obławie udało się złapać przestępców, którzy okazali się być już dobrze znani policjantom. Dwóch z nich zostało schwytanych w pobliżu plaży, trzeci z nich przebywał w ośrodku dla uchodźców w Pireusie, gdzie w pobliżu również schwytano 4 przestępcę.

Wszyscy usłyszeli zarzut usiłowania gwałtu, usiłowanie ciężkiego uszkodzenia ciała i usiłowania kradzieży. Miejmy nadzieję, że szybko zostaną skazani.

W całej tej historii cieszy fakt, że są jeszcze ludzie, którzy nie są obojętni i reagują, gdy widzą osobę w potrzebie. 22-letni karateka jest teraz bohaterem w Grecji i rzeczywiście trzeba mu pogratulować odwagi.

Redakcja Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.