Nagranie z Polakami podbija sieć. Zwrócono uwagę na jedną rzecz „Coś pięknego”

03.10.2023 17:37
Nagranie z Polakami Fot. Screen Meet Cutes NYC/TikTok

Małżeństwo z Polski robi furorę w sieci. Opowiedzieli o tym, jak się poznali i natychmiast rozczulili internautów z wielu zakątków świata.

W erze mediów społecznościowych w sieci spotkać można wiele ciekawych historii. Nie brakuje influencerów, którzy dzielą się swoim życie. Niektórzy szokują, jak np. pewna kobieta, która postanowiła poddać się operacji wydłużania nóg, czy mężczyzna, który przez 100 dni jadł surowe mięso. Są też takie filmiki, z których można dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy lub po prostu wysłuchać wzruszającej historii.  Właściciel profilu „MeetCutesNYC” na TikToku uwielbia rozmawiać z ludźmi. A swój dar łatwego nawiązywania kontaktów wykorzystuje na ulicach Nowego Jorku. Zaczepia przechodniów i ucina sobie z nimi krótkie pogawędki. Zmontowany materiał wrzuca do sieci. Jego filmiki cieszą się olbrzymim zainteresowaniem.

Para Polaków rozczuliła internautów

Ostatnio udało mu się zamienić słowo z pewną parą starszych ludzi. Pani Krystyna i pan Kazimierz pochodzą z Polski, jednak już od dłuższego czasu mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Podczas rozmowy z influencerem, opowiedzieli historię swojego poznania. O miłosnej historii opowiedział pan Kazimierz, który lata temu został zaproszony na imieniny przez swojego przyjaciela. Na imprezie była dziewczyna, którą przyjaciel pana Kazimierza chciał z nim zeswatać. Panu Kazimierzowi przekorne serce zabiło mocniej na widok pani Krystyny, która żywiła uczucia względem gospodarza.

Po kilku kieliszkach wódki zrozumiałem, że z nią pójdzie łatwiej.  - żartował pan Kazimierz, odnosząc się do żony.

Bohaterowie filmiku szybko zrozumieli, że mają ze sobą bardzo dużo wspólnego. Połączyła ich też medycyna, którą oboje studiowali. Uczucie pojawiło się szybko i po jakimś czasie wzięli ślub.

Pierwszy do Stanów Zjednoczonych, bo w 1975 roku wyjechał pan Kazimierz. Przez ten czas uczył się języka i pracował, sprzedając przy ulicy lemoniadę. Pracował też w budce z tacos i burrito. Dwa lata później wraz z synem dołączyła do niego żona. Nagranie rozczuliło internautów, którzy nie tylko zachwycali się ich miłosną historią, lecz także perfekcyjną znajomością języka angielskiego i wciąż języka polskiego. Wielu urzekł fakt, że będąc prawie 50 lat w USA, potrafią perfekcyjnie mówić w rodzimym języku.

I nagle po tylu latach perfekcyjnie powiedziane Kazimierz i Krystyna
Od razu wiedziałam, że ten Pan jest Polakiem, nawet nie wiem dlaczego
Dalej słychać polski akcent. Coś pięknego - zachwycali się internauci.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.