Nie żyją plażowicze porażeni piorunem. Szokujące nagranie obiegło sieć [WIDEO]

20.09.2023 11:07
Plażowicze porażeni piorunem Fot. Screen @AztecaNoticias/X, Benny Marty/Shutterstock

Do sieci trafiło przerażające nagranie z jednej z plaż w Meksyku. Tam na skutek porażenia piorunem zginęły dwie osoby.

W social mediach pojawiło się szokujące nagranie. Do dramatycznych zdarzeń doszło na plaży w Michoacan w Meksyku. Po załamaniu pogody, kobieta i mężczyzna nie zdążyli opuścić plaży. Podczas gwałtownej burzy uderzył w nich piorun, co zostało sfilmowane i opublikowane w sieci. Jak podał portal marca.com, plażowicze zostali zaskoczeni przez nagłą zmianę pogody. Na plaży oprócz dwójki porażonych osób znajdowały się również inne osoby.

Meksyk: dwie osoby porażone piorunem

To miała być chwila relaksu na jednej z plaż w Meksyku. Niestety skończyło się ogromną tragedią. W pewnym momencie niebo przykryły czarne chmury, przed którymi plażowicze próbowali jak najszybciej uciekać. Żywioł okazał się silniejszy i uderzył w dwójkę osób – kobietę i mężczyznę. Jak podały lokalne władze, kobieta zginęła na miejscu, a mężczyzna zmarł w drodze do szpitala.

Na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych widać, jak plażowicze w popłochu zbierają rzeczy z piasku, a następnie usiłują jak najszybciej opuścić plażę. Niestety dwójce osób się nie udało.

Jeśli burza zastanie nas poza domem, należy jak najszybciej znaleźć bezpieczne schronienie. Pod żadnym pozorem nie należy chować się pod drzewami. Niewskazane jest również przebywanie na otwartej przestrzeni. Jeśli jednak burza zastanie nas w takim miejscu, w miarę możliwości należy poszukać obniżenia terenu, tak abyśmy sami nie byli najwyższym punktem. Następnie należy kucnąć ze złączonymi nogami.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.