Popisówka Lamborghini za 1,5 mln zł w Warszawie. Skończyło się na wypadku [WIDEO]

06.06.2023 16:30
Popisówka Lamborghini za 1,5 mln zł w Warszawie. Skończyło się na wypadku [WIDEO] Fot. shutterstock.com; screen FB Miejski Reporter

Kierowca Lamborghini chciał popisać się pod Pałacem Kultury w Warszawie, ale ostatecznie skończyło się na wypadku. Całe szczęście nikomu nic się nie stało.

Udawał kozaka, a wyszło żenująco. Kierowca auta wartego 1,5 mln złotych chciał się popisać w centrum Warszawy, ale ostatecznie skończyło się na murze z kamieni. Wypadek nie był poważny, ale zapewne właściciel luksusowego auta będzie musiał sporo zapłacić w warsztacie samochodowym plus otrzymał mandat w wysokości 200 złotych. Nagranie z popisówki trafiło do sieci.

Popisówka Lamborghini za 1,5 mln zł w Warszawie. Skończyło się na wypadku [WIDEO]

W niedzielę w centrum Warszawy przy Pałacu Kultury i Nauki doszło do niepoważnego wypadku z udziałem Lamborgini, które jest warte 1,5 mln złotych. Kierowca na oczach gapiów chciał skręcić z ulicy Pańskiej w Emilii Plater, ale coś poszło nie tak. Wystarczył ułamek sekundy, a auto wylądowało na murku z kamieni. Zielone Lamborghini Huracan Evo miało wykonać efektowny skręt z piskiem kół, ale wleciało na krawężnik oraz murek. Wypadek nie wyglądał groźnie, ale samochód jest poobijany i bez wizyty w warsztacie się nie obędzie.

Na kanale "Miejski Reporter" możemy przeczytać:

Pojazd został poważnie uszkodzony i został zabrany przez lawetę. Kierowca był trzeźwy. Jak poinformował nas oficer prasowy KSP, kierowca dostał 200 zł mandatu. Nikomu nic się nie stało. Na czas prowadzonych działań występowały utrudnienia w ruchu.

No cóż, miejmy nadzieję, że kierowca ekskluzywnego auta wyciągnie wnioski i następnym razem nie będzie robić groźnych manewrów w centrum miasta. Dobrze, że nikomu nic się nie stało, ale lepiej tego nie powtarzajcie.

Redakcja Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.