Amy Lee odebrała statuetkę dla Wokalistki Rocku Antyradia 2016

Aleksandra Degórska
20.06.2017 17:09
Amy Lee odebrała statuetkę dla Wokalistki Rocku Antyradia 2016 Fot. materiały prasowe

Wokalistka Evanescence otrzymała statuetkę, którą przyznano jej podczas gali Płyty Rocku Antyradia 2016.

16 marca 2017 odbyła się uroczysta gala Płyty Rocku Antyradia 2016. Poznaliśmy wówczas zwycięzców w 8 kategoriach, których wybrali zarówno słuchacze Antyradia, jak i czytelnicy Antyradio.pl. Wśród zwycięzców znaleźli się tacy artyści, jak m.in. Metallica, Kult, Katarzyna Nosowska czy Paweł „Drak” Grzegorczyk.

W kategorii Wokalistka Rocku 2016 Antyradia - Zagranica zwyciężyła Amy Lee z Evanescence. Wokalistka w końcu odebrała nagrodę podczas swojej wizyty w Polsce. Evanescence zagra już niebawem koncert w stolicy. Występ odbędzie się 20 czerwca 2017 na warszawskim Torwarze.

Evanescence ma mocno napięty grafik, bowiem oprócz koncertów pracuje obecnie nad nowym wydawnictwem Synthesis”. Na albumie znajdą się utwory zespołu w nowych aranżacjach na orkiestrę. Jeżeli zaś chodzi o nowy materiał, to wokalistka stworzyła ostatnio numer „Speak To Me” do filmu „Voice From The Stone”. Natomiast z okazji walentynek zaprezentowała „Love Exists”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.