Kaleo na Open'er Festival 2018 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
07.07.2018 13:26
Kaleo na Open'er Festival 2018|undefined Fot. Wojtek Rojek

Obejrzyjcie fotografie z występu Kaleo, który zagrał 6 lipca 2018 na Open'er Festival 2018.

Islandzki zespół powstał w Mosfellsbær w 2012 i muzyka Kaleo to zgrabne połączenie rocka, folku oraz bluesa, które szybko odnalazło się w islandzkim radiu, skąd prosta droga do międzynarodowego sukcesu.

W 2014 roku utwór „All the Pretty Girls” osiągnął 90 milionów odtworzeń w serwisie Spotify. Rok później artyści przenieśli się do Stanów, wybierając na swoją bazę Austin w Texasie, siedzibę festiwalu SXSW.

Latem tego samego roku ukazał się singiel „Way Down We Go”. Utwór stał się międzynarodowym hitem, który usłyszeliśmy w grach, serialach i reklamach. Singiel promował album „A/B”, wydany w 2016. 

Kaleo na Open'er Festival 2018

Na koncercie w Gdyni oczywiście nie mogło zabraknąć radiowych hitów, które zostały bardzo entuzjastycznie przyjęte przez publiczność. Kaleo zaprezentował zarówno liryczne, spokojne ballady, jak również ostre rockowe kawałki, przy których bawiła się licznie zgromadzona publiczność.

Open'er Festival 2018

4-dniowa impreza odbywa się w dniach 4-7 lipca 2018 w Gdyni. Na festiwalu zagrali m.in. Depeche Mode, Noel Gallagher's High Flying Birds, Nick Cave i grupa The Bad Seeds oraz kapela Dead Cross, jak również Arctic Monkeys, Gorillaz czy Massive Attack.

Patronem medialnym Open'er Festival jest Antyradio, które przygotowało specjalną strefę dla swoich fanów. Zobaczcie, jak festiwalowicze bawili się w miasteczku Antyradia 1. dnia imprezy i 2. dnia festiwalu Open'er.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.