Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 1. dnia Open'er Festival 2018?

Justyna Kierzkowska
05.07.2018 10:46
Strefa Antyradia na Open'er Festival 2018|undefined Fot. Antyradio

Pierwszy dzień dorocznego festiwalu na lotnisku w Gdyni-Kosakowie za nami, zobaczcie, co działo się w czerwono-czarnym namiocie Antyradia i koniecznie zarezerwujcie sobie czas na kolejne odwiedziny. 

Openerowa środa zapewniła wszystkim przybyły na festiwal atrakcje w postaci m.in. koncertów Noel Gallagher's High Flying Birds, Nicka Cave'a i grupy The Bad Seeds oraz kapeli Dead Cross, w której na wokalu można usłyszeć znanego z występów m.in. Faith No More. Festiwalowicze mogli także potańczyć ze słuchawkami na Silent Disco.

Ci, którzy po szaleństwach pod główną sceną na koncercie Arctic Monkeys wciąż mieli dużo energii, zachęceni przez prezenterów przyszli do strefy Antyradia. W ciągu kilkunastu minut czerwono-czarny namiot zmienił się w spontaniczną dyskotekę przy rockowych hitach. Nie brakowało też ożywionych dyskusji z prowadzącymi i wspólnych zdjęć na tle antyradiowej ścianki. Na kanapie pojawili się również goście, którzy udzielili wywiadów i opowiedzieli o swoich nadchodzących koncertach w kolejnych dniach festiwalu. 

Zobaczcie, jak słuchacie bawili się razem z Antyradiem!

A jeśli nie udało Wam się do nas dotrzeć pierwszego dnia, wciąż macie okazję. Gramy dla Was przez cały Open'er Festival 2018 i bardzo prosto znaleźć nas na terenie festiwalu. 

Będziecie mogli zobaczyć wywiady z muzykami na żywo, a na fanów rockowej muzyki, którzy ściągnęli aplikację Antyradia czekają także konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą m.in. bandany i piny. Nie może Was zabraknąć!

Open’er Festival 2018

Wśród ogłoszonych do tej pory gwiazd imprezy, która odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2018 w Gdyni są Arctic MonkeysDepeche Mode, Gorillaz, Nick Cave And The Bad Seeds, Massive AttackDavid ByrneGlass AnimalsBruno Mars i Chvrches, a także Taconafide. Bilety są dostępne na eBilet.pl. Patronem medialnym Open'er Festival jest Antyradio.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.