Brie Larson z "Kapitan Marvel" bardzo chce dołączyć do obsady Szybkich i wściekłych

24.02.2022 12:22
Brie Larson z "Kapitan Marvel" bardzo chce dołączyć do obsady Szybkich i wściekłych Fot. ImagePressAgency/face to face/REPORTER/East News

"Szybcy i wściekli" już udali się raz w kosmos, więc nic dziwnego, że chce do nich teraz dołączyć Kapitan Marvel - Brie Larson wyjawiła, że marzy, by dołączyć do obsady serii Vina Diesela.

Brie Larson chce zagrać w Szybkich i wściekłych

Do czasu premiery filmu "The Marvels" został rok, co Brie Larson świętowała za pomocą zdjęcia z planu kontynuacji "Kapitan Marvel" z 2019 roku. Aktorka ma już jednak kolejne plany na przyszłość i kolejną franczyzę, do której chciałaby dołączyć - mowa o Szybkich i wściekłych.

Polecamy

Gwiazda Marvela niedawno porozmawiała z portalem Uproxx na temat Marvela, jej kanału na YouTubie, a także reklam z Super Bowl. Nagle rozmowa skręciła ostro w stronę "Szybkich i wściekłych", co bardzo ucieszyło Larson, która wyjawiła, że jest ogromną fanką serii i w "stu procentach" chciałaby wystąpić w jednym z tych filmów.

Jak czytamy:

Proszę, proszą powiedziecie komuś, że chcę wystąpić w "Szybkich i wściekłych". Mam na ich punkcie obsesję, uwielbiam te filmy. Są tak dobre i tak urocze. No i dzięki nim pokochałam też samochody. To niesamowita seria, więc tak, jak najbardziej, proszę. 
Polecamy

Dziennikarz szybko podłapał ten pomysł i zaproponował crossover Marvela i "Szybkich i wściekłych", co bardzo się spodobało Larson:

Wow! To pomysł wart biliony dolarów! Mogę zagrać nową postać, mogę zagrać Carol. Wszystko mi jedno, może być i crossover. To po prostu taka seria, którą serio kocham, więc jestem otwarta na wszelkie propozycje, byleby się pojawić z nimi na ekranie.

Nadchodzący film Marvela z Brie Larson, czyli "The Marvels" ma zadebiutować w kinach 17 lutego 2023 roku. Początek końca "Szybkich i wściekłych" zobaczymy natomiast 19 maja 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.