Johnny Depp stwierdził, że odrzuciłby zagranie w kolejnej części "Piratów z Karaibów"

22.04.2022 13:21
Johnny Depp stwierdził, że odrzuciłby zagranie w kolejnej części "Piratów z Karaibów" Fot. Ferrari Press/East News

Od kilku dni trwa wysokoprofilowa rozprawa sądowa między Johnnym Deppem a Amber Heard. Depp składa zeznania w sprawie zniesławienia, a także opowiada o ciekawych szczegółach ze swojego życia.

Johnny Depp nie zagra już w Piratach z Karaibów

Johnny Depp w trakcie rozpraw sądowych w procesie o zniesławienie przeciwko Amber Heard (która oskarżała go o uzależnienie od alkoholu, narkotyków, a także znęcanie się nad nią psychiczne i fizyczne) wyjawił, że nie zamierza już nigdy powrócić do serii o Piratach z Karaibów.

Polecamy

Aktor zaznaczył, że chociaż wie, iż Disney podjął decyzję o zakończeniu współpracy, to sam i tak by odrzucił kolejne oferty. W pewnym momencie prawnik Amber Heard zapytał aktora, czy aby na pewno "nie ma na tej Ziemi nic", co sprawiłoby, że powróciłby do roli:

To jest prawda, panie Rottenborn. Johnny Depp

Następnie Rottenborn dopytał się, tak dla pewności, czy aby na pewno milion alpak go nie przekona:

Czyli, panie Depp, jeśli Disney zaproponowałby panu 300 milionów dolarów i milion alpak, to nic by nie zmieniło pańskiego zdania? Nie wróciłby pan do pracy z Disneyem nad "Piratami z Karaibów", tak?

Johnny Depp ponownie odpowiedział:

To jest prawda, panie Rottenborn. Johnny Depp
Polecamy

Przypominamy, że Johnny Depp pozwał Amber Heard o zniesławienie - stawką jest 50 milionów dolarów. Aktorka w 2018 roku napisała artykuł dla Washington Post, w którym opisywała życie w toksycznym związku, pełnym przemocy domowej, kłótni, wyzwisk i nadużyć. Chociaż nazwisko Deppa nie pojawiło się w tekście ani razu, to nietrudno było się domyślić, o kim Heard pisała.

W trakcie rozprawy zabiorą głos również: James Franco, Paul Bettany (do którego Depp miał wysyłać wysoce niestosowne smsy na temat Heard), Elon Musk, z którym Heard przez jakiś czas była związana oraz oczywiście sama Amber Heard. Przesłuchania trwają od poniedziałku do czwartku, piątki są wolne. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.