Robert Downey Jr. powróci do roli Iron Mana? Jeff Goldblum potwierdził nadzieje fanów

18.11.2019 14:28
Robert Downey Jr. powróci do roli Iron Mana? Jeff Goldblum potwierdził nadzieje fanów Fot. materiały promocyjne

Chociaż Iron Man zginął w filmie "Avengers: Endgame" istnieje szansa, że Robert Downey Jr. powróci do roli Tony'ego Starka. Według Jeffa Goldbluma stanie się to w serialu "What If?".

Fani Iron Mana przeżyli szok, kiedy blaszany Avenger poświęcił życie, ratując wszechświat przed Thanosem w filmie "Avengers: Endgame". Gwiazdor Robert Downey Jr. po premierze czwartej części "Avengers" zdradził, że jego przygoda z filmami Marvela już się zakończyła. Jednak najnowsze informacje sugerują, że Tony Stark jeszcze pojawi się w MCU dzięki serialowi animowanemu "What If?".

"What If?" - czy Tony Stark powróci jako Iron Man?

Według Jeffa Goldbluma, który rozmawiał niedawno z portalem Buzzfeed, już niedługo ponownie przyjdzie nam usłyszeć Iron Mana. Robert Downey Jr. ma bowiem dołączyć do obsady serialu "What If?" i użyczać głosu swojej postaci.Co dokładnie powiedział odtwórca Grandmastera z "Thora: Ragnarok"?

Nagrałem swoją partię kilka dni temu. Poszedłem do studia Disneya i nagrałem głos Grandmastera do odcinka serialu, który będzie na Disney+ pod tytułem "What If?". To animowana wersja wszystkich bohaterów, których znamy i kochamy z filmów Marvela i w tym odcinku pojawiają się Grandmaster i Iron Man, więc Robert Downey podłoży pod niego głos. I Korg. Taika Waititi już nagrał swój głos do tego odcinka, więc tak, przez kilka godzin dobrze się bawiłem, pracując nad tym serialem.

Jak widać, aktor potwierdził dość otwarcie, że Robert Downey Jr. powróci do MCU. Co prawda tylko głosowo i w drobnym epizodzie, ale zawsze to lepsze niż nic. Trudno powiedzieć, czy wyjawienie tej informacji było celowym zabiegiem marketingowym, który ma na celu wypromowanie nadchodzącego serialu MCU, czy aktor powiedział to przypadkowo. Inne źródła na razie nie potwierdziły tej rewelacji, więc fanom Tony'ego Starka pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj także

Wygląda jednak na to, że jeden z odcinków serialu zostanie poświęcony planecie Sakaar, którą władał Grandmaster. Korg, któremu głos podkładał Taika Waititi, był jednym z gladiatorów walczących dla Grandmastera. Być może zobaczymy, co by było, gdyby Iron Man trafił na sakaariańską arenę.

Przeczytaj także

"What If?" - kiedy premiera serialu Marvela?

Goldblum przedstawił pokrótce "What If?", ale zapomniał o najważniejszym szczególe - serial opowie o alternatywnych losach bohaterów znanych z filmów Marvel Studios. Będzie to więc antologia, w której fani będą mogli pościć wodze fantazji. Potwierdzono, że zobaczymy Peggy Carter jako żeńską wersję Kapitana Ameryki - Captain Britain. Steve Rogers otrzyma natomiast zbroję, przypominająca pierwszy pancerz Iron Mana. Pojawi się też Cap w wersji zombie, z którym walczyć będzie Bucky oraz historia zdradzająca, co by było, gdyby Star-Lordem został T'Challa bardziej znany jako Black Panhter.

Przeczytaj także

Głosu postaciom użyczą oryginalni aktorzy z filmów Marvela, więc słowa Goldbluma mogą być prawdziwe. Narratorem "What If?" został Jeffery Wright, który wcieli się w potężnego Watchera - członka rasy kosmitów obserwujących losy multiwersum. Na razie nie zdradzono daty premiery animacji. Wiadomo, że pierwszy odcinek ukaże się na Disney+ w roku 2021.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - Iron Man żyje? Fani twierdzą, że mają na to dowód

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.