Familia się rozrasta - córka Paula Walkera wystąpiła w "Szybkich i wściekłych 10"

15.05.2023 16:33
Familia się rozrasta - córka Paula Walkera wystąpiła w "Szybkich i wściekłych 10" Fot. Maria Laura Antonelli/AGF/SIPA/SIPA/East News

Chociaż "Szybcy i wściekli" są jedną z najbardziej dochodowych franczyz filmowych w historii, to dla gwiazd produkcji są też czymś znacznie większym. Udowodnili to po raz kolejny.

Zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Córka Paula Walkera zagrała w Szybkich i wściekłych 10

Jasne - możemy to odbierać jako marketingową próbę zagrania na emocjach widzów, ale z drugiej strony mamy też mnóstwo dowodów na to, że Vin Diesel i Paul Walker naprawdę traktowali się jak bracia i ich relacja była bardziej zażyła, niż jedynie "kumple z planu".

Pamiętamy przecież, że to właśnie Diesel prowadził córkę Paula Walkera, Meadow, do jej ślubnego kobierca. Teraz 24-letnia modelka i szefowa Paul Walker Foundation poinformowała w mediach społecznościowych, że miała okazję pójść w ślady ojca i pojawić się na planie "Szybkich i wściekłych 10" jako aktorka.

Meadow Walker pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z monitora na planie filmu, dziękując przy okazji producentom, reżyserowi i obsadzie "Szybkich 10", że zaprosili ją do udziału w projekcie: 

Miałam roczek, kiedy pierwsza część "Szybkich" trafiła do kin. Dorastałam na planie, obserwując mojego tatę, Vina, Jordanę, Michelle, Ludacrisa i wielu innych na monitorach. Dzięki mojemu tacie stałam się częścią tej rodziny. Nie mogę uwierzyć, że teraz będę razem z tymi, którzy patrzyli, jak dorastam.

Następnie dodała:

Możliwość uhonorowania w ten sposób pamięci mojego ojca jest dla mnie błogosławieństwem. Będę dzielić to z nim na zawsze

Kilka dni później Meadow podzieliła się też zdjęciami z premiery filmu oraz z kolacji, na której siedziała obok Vina Diesla:

W nowej odsłonie powrócą oczywiście Tyrese Gibson, Ludacris, Michelle Rodriguez, Sung Kang oraz Vin Diesel, a do obsady dołączyli m.in. Jason Momoa, znana z "Kapitan Marvel" i "Konga" Brie Larson, a także gwiazdor "Reachera" Alan Ritchson. Film "Szybcy i wściekli 10" zadebiutuje już 19 maja 2023 roku.

Redakcja Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.