Chcesz zarobić 4000 zł? Wystarczy obejrzeć wszystkie części "Szybkich i wściekłych"

10.05.2023 11:16
Chcesz zarobić 4000 zł? Wystarczy obejrzeć wszystkie części "Szybkich i wściekłych" Fot. ?Universal/Courtesy Everett Collection/East News

Chociaż zadanie wydaje się być dość proste, to jednak należy pamiętać o tym, że to łącznie ponad 20-godzinny maraton z rodziną Doma Toretto.

Obejrzyj Szybkich i wściekłych i zgarnij 4000 złotych

Serwis FinanceBuzz oferuje 1000 dolarów za oglądanie filmów z serii "Szybcy i wściekli" - zadanie wydaje się być proste, bo wystarczy obejrzeć wszystkie 10 produkcji i zdać relację z całego procesu. Jest w tym jednak jeszcze jeden haczyk.

Portal ma bowiem pewien ciekawy cel - widz musi być bardzo uważny, ponieważ musi wyłapać wszystkie wypadki, incydenty i szkody, które zostały wyrządzone samochodom oraz które wyrządziły samochody. Wszystko to w ramach researchu do projektu o stawkach ubezpieczycieli, a także porównywaniu, w jaki sposób rosły i malały budżety na samochody w kolejnych filmach.

Stawka za wykonanie takiej pracy to 1000 dolarów oraz bony o wartości 100 dolarów na bilety do kina oraz przekąski w tamtejszych barach. 

Tak naprawdę nie jest to specjalnie łatwe zadanie - podczas oglądania filmów w normalnych warunkach można sobie zrobić przerwę na toaletę w jakimś nudniejszym momencie, pooglądać głupoty na Instagramie, czy szykować obiad i po prostu rzucać okiem na ekran w wolnym momencie.

Tutaj jednak trzeba być nie tylko skupionym, ale też robić sobie notatki, żeby faktycznie wykonać swoje zadanie. A to jest trudne, bo jak pewnie wiecie, w "Szybkich i wściekłych" było mnóstwo wypadków, zderzeń, wybuchów i popisów kaskaderskich.

Na stronie FinanceBuzz należy zgłosić swoją chęć udziału w projekcie. Pobory do projektu trwają do 19 maja 2023 roku, kiedy to do kin trafią "Szybcy i wściekli X".

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.