Harrison Ford wierzy, że "Tarcza przeznaczenia" to koniec Indiany Jonesa: "gram go po raz ostatni"

02.05.2023 10:52
Harrison Ford wierzy, że "Tarcza przeznaczenia" to koniec Indiany Jonesa: "gram go po raz ostatni" Fot. Collection Christophel/East News

Nadchodzący film "Indiana Jones i tarcza przeznaczenia" ma być ostatnim występem legendarnego poszukiwacza przygód na dużych ekranach - w to wierzy przynajmniej Harrison Ford, który wciela się w archeologa od 1981 roku.

Harrison Ford o przyszłości Indiany Jonesa: wierzę, że to koniec tej postaci

Niedawno 80-letni aktor udzielił wywiadu magazynowi Total Film, twierdząc, że jego zdaniem nadchodzi koniec Indiany Jonesa, a "Tarcza przeznaczenia" będzie ostatnim filmem w serii, w którym wystąpi Harrison Ford. 

Polecamy

Ford wyjaśnił, że czuje się spełniony i całkiem zadowolony z powrotu do tej postaci po "Królestwie kryształowej czaszki":

To jest finałowy film w serii i to ostatni raz, kiedy zagram tę postać. Wierzę, że to będzie też ostatni raz, kiedy Indy pojawi się w filmach. Przez 10 lat czekałem, by zrobić ten film, aż w końcu nadszedł ten czas. To był bardzo szczęśliwy moment w moim życiu. To jest niecodzienna sytuacja w naszej branży.

Harrison Ford dodał również, że "Indiana Jones i tarcza przeznaczenia" jest dla niego niejako spełnieniem marzeń:

Miałem szansę tworzyć niesamowite filmy ze Stevenem [Spielbergiem] i George'em [Lucasem] przez ponad 40 lat. Moją największą ambicją dla tej podróży było skończenie z przytupem, a nie wypaleniem.
Polecamy

Aktora zapytano również o plotki dotyczące serialu na Disney+, który nawiązywałby w jakiś sposób do postaci i serii, ale Ford podkreślił, że nie będzie w to zaangażowany, o ile w ogóle "dojdzie to do skutku". 

W filmie "Indiana Jones i tarcza przeznaczenia" oprócz Harrisona Forda zobaczymy również m.in. Phoebe Waller-Bridge, a także Madsa Mikkelsena, Thomasa Kretschmanna, Boyda Holbrooka, Shanette Renee Wilson oraz Toby'ego Jonesa. Premiera jest planowana na 30 czerwca 2023 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.