Joaquin Phoenix w gejowskim romansie tylko dla dorosłych. Nowy film aktora

24.05.2023 11:27
Joaquin Phoenix w gejowskim romansie tylko dla dorosłych. Nowy film aktora Fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Był już Jokerem, Komodusem i samotnym naukowcem, który zakochuje się w głosie Scarlett Johansson. Teraz Joaquin Phoenix wystąpi w romansie dla dorosłych, w którym zagra geja.

Joaquin Phoenix w gejowskim romansie

Reżyser Todd Haynes zaprezentował w Cannes swój nowy film "May December" z Natalie Portman i Julianne Moore w rolach głównych. W trakcie konferencji prasowych i wywiadów był oczywiście pytany o nowe projekty i jednym z nich jest produkcja z Joaquinem Phoenixem.

Haynes wyjaśnił, że razem z gwiazdorem "Jokera" pracuje nad scenariuszem nowego pełnometrażowego filmu aktorskiego, którego pomysłodawcą jest sam Phoenix. W szlifowaniu materiału pomaga im natomiast Jon Raymond, który ma na koncie film "Pierwsza krowa".

Oczywiście na razie Haynes nie chciał mówić zbyt dużo na temat nadchodzącego projektu, ale zdradził kilka pikantnych szczegółów. Produkcja ma się rozgrywać w latach 30. XX wieku w Los Angeles, a film opowie nam o gejowskiej miłości. Podkreślił również, że Phoenix chce "pójść na całość", co może oznaczać najwyższą kategorię wiekową NC-17. 

Reżyser podkreślił też, że jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zdjęcia do filmu powinny zostać zrealizowane w 2024 roku, kiedy Phoenix będzie miał trochę czasu.

Aktor bowiem ostatnio pracował nad dwoma wielkimi projektami - pierwszym z nich jest "Napoleon" w reżyserii Ridleya Scotta, a drugim "Joker: Folie a Deux", gdzie na ekranie będzie mu towarzyszyła Lady Gaga w roli Harley Quinn (czy też raczej doktor Harleen Quinzel).

Warto też przypomnieć, że Phoenix zagra też w nowym filmie Pawła Pawlikowskiego. Ten nosi tytuł "The Island", a ekranową partnerką aktora będzie Rooney Mara (prywatnie jego żona).

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.