Cannibal Corpse zagrał na Wacken Open Air 2018 [GALERIA]

Maciej Koprowicz
09.08.2018 16:52
Cannibal Corpse zagrał na Wacken Open Air 2018 [GALERIA] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Jeden z najsłynniejszych zespołów deathmetalowych był gwiazdą tegorocznej edycji metalowego święta w Wacken. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Cannibal Corpse nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi metalu. Zespół działający obecnie w Tampie na Florydzie to jedna z ikon nurtu death metalu, a jego twórczość jest wręcz synonimem muzycznej brutalności.

Granie popularnych „Kanibali” jest tak samo ostre i dosadne, jak okładki ich płyt i tytuły utworów, by wymienić choćby „A Skull Full Of Maggots”, „I Cum Blood” czy „Hammer Smashed Face”. Między innymi te kawałki usłyszeli widzowie na koncercie amerykańskiej grupy w ramach festiwalu Wacken Open Air 2018, w Wacken w niemieckim Szlezwiku-Holsztynie.

Cannibal Corpse pod wodzą wokalisty George’a „Corpsegrindera” Fishera dał na Wacken jak zawsze niesamowite, ekstremalne widowisko. Zespół wystąpił drugiego dnia W:O:A, 3 sierpnia 2018. Zobaczcie fotorelację z koncertu w obiektywie Romany Makówki:

Wacken Open Air 2018 – fotorelacje Antyradio.pl

Wacken Open Air to jeden z największych festiwali metalowych na świecie. W tym roku w dniach 2-4 sierpnia 2018 odbyła się już 29. edycja imprezy. Mamy dla Was relacje foto z występów m.in. Udo Dirkschneidera, Children Of Bodom, Behemotha, Sepultury, Fisha i Epiki.

Wacken Open Air 2019 - kto zagra?

Przyszłoroczna, jubileuszowa, bo 30. edycja Wacken Open Air odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2018. Już wiadomo, że zagrają Sabaton, Demons & Wizards, Airbourne, Within Temptation, Krokus, Dark Funeral, Avatar, Meshuggah, Rose Tattoo, Powerwolf, Parkway Drive.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.