Halestorm, szalone rodzeństwo ponownie zagra w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

19.06.2019 13:17
Halestorm w Polsce|undefined Fot. materiały prasowe organizatora

Dowodzony przez charyzmatyczną Lzzy Hale amerykański zespół Halestorm ponownie zagra w Polsce. Sprawdźcie szczegóły wydarzenia.

Halestorm po kilku latach przerwy w końcu pojawi się w naszym kraju. Jedyny koncert grupy odbędzie się w czerwcu tego roku.

Skład Halestorm tworzą rodzeństwo Lzzy i Arejay Hale, Joe Hottinger, a także Josh Smith. Zespół pochodzi z Pensylwanii.

Halestorm w Polsce

Grupa debiutowała w 2009 roku albumem „Halestorm”, który niemal od razu zyskał status złotej płyty. Następnie ukazały się albumy „The Strange Case Of…” oraz „Into The Wild Life” . Najnowszy, czwarty krążek „Vicious” ukazał się w lipcu 2018 roku i składa się z dwunastu utworów. Wśród nich znajdują się m.in. single „Black Vultures” czy „Uncomfortable”.

Hardrockowe brzmienie zespołu i niepowtarzalny głos wokalistki docenił cały świat – zdarzało się, ze w ciągu roku grali ponad 250 koncertów, w dodatku na jednej scenie z zespołami takimi jak Papa Roach, Megadeth czy Alice in Chains.

Przeczytaj także

Klip do singla „I Miss The Misery” obejrzało około 60 milionów osób, drugim najbardziej popularnym i nagrodzonym Grammy utworem jest  „Love Bites (So Do I)” z 20 milionami wyświetleń.

Halestorm w Polsce: Data, miejsce, bilety

Zespół zobaczycie 24 czerwca w warszawskiej Progresji. Bilety w przedsprzedaży dostępne są za 105 zł, natomiast w dniu koncertu kosztowały będą 120 zł. Bilety dostępne są na stronie organizatora

Zobacz również: Kiss w Polsce [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.