Metallica w Polsce 2018 - dodatkowa pula biletów

Aleksandra Degórska
19.04.2018 16:06
James Hetfield z grupy Metallica|undefined Fot. Goodman/LNP/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Sprawdźcie, kiedy i jak będziecie mogli kupić bilety na koncert Metalliki w Polsce!

Nowa płyta to również nowa trasa koncertowa. 18 listopada 2016 roku na rynku ukazał się album Metalliki zatytułowany „Hardwired… To Self-Destruct”. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu na całym świecie, sprzedając prawie 800 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży. 

Europejska część trasy World Wired rozpoczęła się dwoma koncertami w Amsterdamie 4 i 6 września 2017. Metallica wystąpi również w Polsce 28 kwietnia 2018 roku w Krakowie i supportem będzie norweski zespół Kvelertak.

Metallica w Polsce 2018 - bilety

Wejściówki na to wydarzenie rozeszły się naprawdę szybko, zatem niejeden spóźniony fan ucieszy się z faktu, że 20 kwietnia 2018 roku o godzinie 10:00 pojawi się w sprzedaży dodatkowa pula biletów na LiveNation.pl.

metallica wpis

Metallica z nietypowymi coverami

Podczas ostatnich koncertów Metallica zaprezentowała covery muzyków popularnych w krajach, w których akurat koncertowali. Tym sposobem czeska publiczność usłyszała cover „Jožin z bažin” grupy Banjo Band, zaś fanom w Budapeszcie zaprezentowano „A Legjobb Méreg”.

Metallica zagrała utwory Drafiego Deutschera oraz Petera Schillinga na koncertach w Stuttgarcie, zaś w Szwajcarii wykonała cover Celtic Frost. Wszystko zatem wskazuje, że Metallica również w Polsce zaprezentuje polski numer specjalnie dla wiernych fanów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.