Publiczność podczas trzeciego dnia Castle Party 2017 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
16.07.2017 10:49
Publiczność podczas trzeciego dnia Castle Party 2017 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Na tej imprezie można znaleźć wielu fanów gotyckiego grania, którzy są bardzo wymyślnie ubrani. Zobaczcie, jakie kreacje zaprezentowali uczestnicy Castle Party 2017.

W dniach 13 - 16 lipca 2017 zamek w Bolkowie został opanowany przez gotów, którzy przyjechali, aby posłuchać dobrych brzmień w klimacie gotyckiego rocka, muzyki elektro oraz industrial.

Gwiazdami Castle Party 2017 są My Dying Bride, Tiamat, Diary of Dreams, Arkona czy Vive la Fete. Na imprezie zaprezentowali się również Kasia Lipert czy Batalion d'Amour.

Fani, którzy przybyli na festiwal jak na przedstawicieli gotyckiej subkultury przystało chętnie zakładają ciekawe stroje i nie stronią od mrocznego, mocnego makijażu. Nie zabrakło zatem koronkowych sukienek, koszul z żabotem, cylindrów czy kolorowych peruk i rogów. Zobaczcie najciekawsze kreacje:

Na festiwalu pojawili się nie tylko Polacy, ale również goście z Niemiec, Czech czy Rosji. Obecnie na imprezę przyjeżdża kilkanaście tysięcy fanów mrocznego grania.

Która kreacja podoba się Wam najbardziej?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.