Aerosmith przekłada pożegnalną trasę koncertową! „Jestem załamany”

30.09.2023 10:09
Aerosmith Fot. Photography Stock Ruiz/Shutterstock

Aerosmith dopiero co rozpoczął pożegnalną trasę koncertową, a już ją przełożył. Powodem poważne problemy zdrowotne Stevena Tylera. Wydano oświadczenie. Co z biletami? 

Ostatnio wielu muzyków mierzy się ze zdrowotnymi problemami. Ozzy Osbourne kilka lat walczył z doskwierającym mu każdego dnia bólem. Teraz gdy zdecydował się przejść ostatnią operację, w końcu odczuł ulgę. Wokalista zespołu Black Sabbath, wbrew temu, co mówił inny muzyk, nie zamierza się poddawać i już zapowiedział, że zabiera się do pracy. Kolejnym artystą, który podupadł na zdrowiu jest Corey Taylor. Prawdopodobnie będzie to miało wpływ na dalsze losy Slipknota.

Niedawno pisaliśmy również o zespole Aerosmith i jego wokaliście. Zespół 2 września rozpoczął pożegnalną trasę koncertową i niestety szybko musiał ją przerwać. Aerosmith w social mediach opublikowali oświadczenie, w którym ogłosili wstrzymanie trasy koncertowej z powodu Stevena Taylora i jego problemów ze śpiewaniem. Lekarz na okres 30 dni zakazał mu śpiewania. Na trasę grupa miała wrócić 11 października.

Aerosmith przekłada trasę koncertową

Niestety teraz okazało się, że problemy zdrowotne Tylera są poważniejsze i artysta z muzyką musi pożegnać się na dłużej niż miesiąc. To z kolei rzutuje na całą pożegnalną trasę zespołu. W piątek 29 września na profilu Aerosmith w mediach społecznościowych pojawił się wpis informujący o przełożeniu trasy koncertowej na przyszły rok.

Lekarz potwierdził, że oprócz urazu strun głosowych doszło do uszkodzenia krtani, które wymaga stałej opieki. Otrzymuje najlepsze dostępne leczenie, aby zapewnić szybki powrót do zdrowia, ale biorąc pod uwagę charakter uszkodzenia, powiedziano, że potrzeba cierpliwości. W rezultacie wszystkie obecnie zaplanowane koncerty 'Peace Out' muszą zostać przełożone na 2024 rok, a nowe daty zostaną ogłoszone, gdy tylko dowiemy się więcej.  – brzmi oświadczenie.
Jestem załamany, że nie będę tam z Aerosmith, moimi braćmi i niesamowitymi Black Crowes, kołysząc się z najlepszymi fanami na świecie. Obiecuję, że wrócimy tak szybko, jak to tylko możliwe! - dodał Tyler.

Zakupione bilety oczywiście zachowują ważność. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , TwitteraTikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.