Amy Lee zostanie obsypana różami podczas koncertu Evanescence w Polsce

Aleksandra Degórska
23.05.2017 09:44
Amy Lee zostanie obsypana różami podczas koncertu Evanescence w Polsce Fot. materiały prasowe

Podczas występu kapeli dojdzie do ciekawej akcji, która ma na celu podziękowanie wokalistce za jej twórczość i sceniczną energię. Dowiedzcie się więcej.

To będzie pierwsza wizyta zespołu w Polsce. Evanescence zaprezentuje się 20 czerwca 2017 roku na warszawskim Torwarze i Amy Lee dosłownie zostanie obsypana różami! Na pomysł obdarowania wokalistki tysiącami kwiatów wpadli sami fani wokalistki. Ideę podchwyciła agencja Prestige MJM, która przygotowuje koncert.

Wokalistka urzeka potężnym wokalem, posiada też ciekawy wizerunek sceniczny. Do tego jest piękną kobietą, która okrzyknięta została jedną z najgorętszych wokalistek sceny rockowej. Nic zatem dziwnego, że fani chcą wręczyć jej mnóstwo kwiatów.

Janusz Stefański z agencji tak opowiedział o tej akcji:

Przed wejściem na halę Torwar, gdzie odbędzie się koncert, publiczność z sektorów przed sceną otrzyma róże. Na dany znak, w czasie pierwszej piosenki Evanescence, fani rzucą kwiaty w kierunku sceny. Będzie to swoisty hołd złożony artystce – dla jej urody i kunsztu wokalnego.

Akcje fanowskie z kwiatami miały już miejsce na polskich koncertach gwiazd. Tak było w czasie występu formacji Faith No More na festiwalu MALTA w 2012 roku. Poproszono wówczas fanów, aby dostarczali najróżniejsze kwiaty. Wszystkie ozdobiły scenę, na której zagrał zespół.

Z kolei dwa lata później, podczas koncertu Florence and the Machine na Orange Warsaw Festival na Stadionie Narodowym w Warszawie członkowie fanclubu brytyjskiej formacji poprosili fanów, by przyszli na występ z wiankami na głowach.

Amy Lee cały czas spełnia się jako autorka utworów. Ostatnio stworzyła kompozycję „Speak To Me” na potrzeby filmu „Voice From The Stone”, jak również numer na walentynki zatytułowaną „Love Exists”.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.