Andrzej Młynarczyk jako Tadeusz Nalepa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Aleksandra Degórska
23.04.2018 11:01
Andrzej Młynarczyk jako Tadeusz Nalepa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo Fot. kadr z wideo

W najnowszym odcinku aktor zagrał znanego bluesmana i wykonał piosenkę „Kiedy byłem małym chłopcem”. Czy jego występ wypadł przekonująco?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo znane osobowości muszą pokazać swoje aktorskie i wokalne możliwości wcielając się w nietypowe role. Uczestnicy zostają ucharakteryzowani na znanych muzyków i muszę naśladować ich ruchy oraz styl śpiewu. Wszystko po to, żeby mocno przypominać gwiazdy sceny i zachwycić jury oraz widownię swoimi występami.

W najnowszym odcinku programu nie zabrakło również bluesowego akcentu. Aktor Andrzej Młynarczyk udawał tym razem Tadeusza Nalepę i wykonał znany utwór „Kiedy byłem małym chłopcem”. Kawałek grupy Breakout pochodzi z albumu Blues wydanego w 1971 roku.

Andrzej Młynarczyk jako Tadeusz Nalepa w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Chociaż utwór ukazał się naprawdę dawno, to kolejne pokolenia znają i lubią ten numer. Piosenka okazała się być ponadczasowym hitem, z którym może każdy się utożsamić. Zobaczcie, czy Młynarczykowi dobrze wcielił się w Tadeusza Nalepę:

Rockowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W popularnym programie telewizyjnym nieraz fani mogli podziwiać uczestników, którzy wcielali się w takie role, jak Freddie Mercury, Till Lindemann z grupy Rammstein, James Hetfield, czy Bruce Dickinson. Niełatwym zadaniem było również udawanie Micka Jonesa z The Clash, Muńka czy Organka.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.