Organek, Prince i Imagine Dragons w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

Kamil Kacperski
19.03.2018 13:05
Organek i Prince|undefined Fot. kadry z wideo

Andrzej Młynarczyk wystąpił jako wokalista Imagine Dragons, Izabella Miko wcieliła się w Prince'a, a Joanna Lazer zaśpiewała jak Organek w programie Polsatu. Sprawdźcie, czy brzmią znajomo.

Twoja twarz brzmi znajomo to program telewizyjny, w którym polskie gwiazdy udają znane muzyczne osobowości. Oczywiście w takim show nie może zabraknąć rockowych akcentów w postaci takich artystów, jak chociażby Freddie Mercury, Till Lindemann z grupy Rammstein, czy James Hetfield oraz Bruce Dickinson.

W programie coś dla siebie znaleźć mogą miłośnicy każdego gatunku muzycznego. Wśród prezentowanych przez uczestników gwiazd nie brakuje również rockmanów. W najnowszej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo aktor Andrzej Młynarczyk znany chociażby z serialu „M jak Miłość” musiał wcielić się w Micka Jonesa z The Clash. Tym razem mężczyzna wcielił się w Dana Reynoldsa, wokalistę zespołu Imagine Dragons. Aktor wykonał utwór „Thunder” pochodzący z albumu „Evolve”:

Joanna „Ruda” Lazer jako Organek

Wokalistka zespołu Red Lips wcieliła się w Tomasza Organka, czyli lidera zespołu Organek i wykonała utwór „Głupi Ja” pochodzący z wydanego w 2014 roku albumu „Głupi”. Lazer odwzorowała nawet obieranie ziemniaków, które uskuteczniał wokalista w klipie do singla. Zobaczcie jak poradziła sobie artystka:

Izabella Miko wcieliła się w Prince'a

Polska aktorka odnosząca sukcesy w USA wcieliła się w ikonę popkultury, Prince'a. Miko wykonała utwór „Kiss” z wydanego w 1986 roku albumu „Under the Cherry Moon”:

W poprzednich edycjach mieliśmy okazje usłyszeć również takich artystów jak Ozzy Osbourne, Roger Waters, David Bowie czy Tina Turner. Program „Twoja twarz brzmi znajomo” emitowany jest w soboty około godziny 22.00 na antenie telewizji Polsat.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.