Animowany Mike Patton nauczy Cię gotować

Aleksandra Degórska
06.04.2016 12:11
|north Fot. kadr z wideo

Głodni? Mając takiego kucharza aż strach pomyśleć, co może znaleźć się na talerzu.

Czy Wy również zauważyliście, że panuje moda na wszystko, co związane jest z gotowaniem? Książki kucharskie zdominowały półki w księgarni, w babskich czasopismach aż roi się od przepisów, a w telewizorze co rusz pojawiają się kolejni kucharze, którzy czarują w garnkach.

Oczywiście fajnie jest coś smacznego zjeść, a jeśli jeszcze jest to ładnie podane, to już w ogóle można skakać ze szczęścia pod niebiosa. Dobrze jest czasem trochę poeksperymentować, choć niektóre kombinacje są niebezpieczne, czego przykładem jest czarny burger dla metalowców, który kończył się na zielonej niespodziance w toalecie.

A co jeśli kucharzem będzie słynny muzyk, który śpiewająco będzie odprawiać swoje czary podczas gotowania obiadu? Joey Siler stworzył animowaną serię zatytułowaną „Cooking Hostile”, w której tworzy parodię muzyków robiących prawdziwą rebelię w kuchni.

Tym razem postanowił przedstawić Mike'a Pattona uczącego dzieciaków gotowania. Urwisy mają już dosyć niedobrego jedzenia od swojej matki, więc wokalista postanawia im pomóc i nauczyć, jak stworzyć naprawdę epickie potrawy. Nie obyło się oczywiście bez brandy, podpalania mięsa czy lekcjach odpowiedniego odżywiania.

Jedz warzywa jak Patton - będziesz wielki!

Lekcje gotowania odbyły się śpiewająco, bowiem przy akompaniamencie takich numerów jak „Epic”, „Ashes to Ashes”, „Surprise”, „You’re Dead”, „Be Aggressive”, „Zombie Eaters” czy „We Care a Lot”. Teraz już wiecie jak należy gotować i co trzeba jeść.

Joey Siler ma również na swoim koncie halloweenową lekcję wycinania dyni z zespołem Lamb Of God czy kukurydzianą parodię Korna.

Zobaczcie również, jak przedstawia się jego parodia Limp Bizkit, do którego kuchni wpada Phil Anselmo z piłą mechaniczną:

Dla tych, którzy oglądając to nagranie nieco zgłodnieli, polecamy sięgnąć po wegański burger od Bring Me The Horizon, do którego będzie pasować czerwone wino od Ghost - Papastrello. Jeżeli zaś jesteście fanami złotego trunku to do wyboru macie piwo od Slayera, Masotodnu czy Iron Maiden. Chluśniem, bo uśniem!

Jak oceniacie lekcje gotowania według animowanego Mike'a Pattona?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.