Black Sabbath sprzedaje ciuchy dla... skaterów

Aleksandra Degórska
31.03.2016 10:58
|north Fot. supremenewyork.com

Ciuchy z logo Waszej ulubionej kapeli nadal są w modzie. Zobaczcie, jak prezentuje się wiosenna kolekcja ubrań od nowojorskiej firmy odzieżowej.

W 1994 roku postała marka Supreme, która zajęła się tworzeniem ubrań dla nowojorskiej subkultury skaterów. Firma na przestrzeni lat współpracowała z wieloma projektantami, fotografami oraz muzykami, by tworzyć ciuchy, które po prostu chcą nosić młodzi ludzie.

W ramach kolekcji na wiosnę 2016 firma postanowiła połączyć to, co raczej do siebie nie pasuje - luźne ciuchy skaterów z symbolami związanymi z Black Sabbath. Jak wiadomo moda lubi zaskakiwać i im bardziej wymyślne ciuchy tym lepiej.

Myśleliście, że czarownice, okultyzm i szatan nie mają nic wspólnego z kolorowymi dzieciakami na deskorolkach? Wydawałoby się, że jeśli ktoś słucha mrocznej muzyki to również mrocznie powinien się ubierać.

Za sprawą ciuchów od Supreme na ulicach Nowego Jorku dzieciaki na deskach będą paradować w czapce baseballowej z krzyżem czy kurtce jeansowej z tajemniczą kobietą z okładki debiutanckiej płyty Black Sabbath. Można sobie również sprawić koszulki z „War Pigs”, Ozzym albo logo zespołu, jak również bluzy z napisem „Sabbath Bloody Sabbath” - jest w czym wybierać. Ceny ciuchów wahają się od 40 do 218 funtów.

Zobaczcie, jak prezentuje się te ubrania:

Kolekcja ubrań jest dostępna od 31 marca 2016 roku w sklepach w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Londynie, jak również on-line.

Raczej Ozzy nie będzie paradować w takim hipsterskim wdzianku na scenie w czasie koncertów Black Sabbath w ramach pożegnalnej trasy „The End”. Ale kto tam wie, Osbourne często zaskakuje, więc po tym, jak „Over the Mountain” wykonał w wersji SKA chyba można wszystkiego się spodziewać.

Coraz więcej projektantów tworzy ubrania zainspirowane artystami. Saint Laurent pokazał kolekcję wiosna-lato 2016 nawiązującą do stylu ubioru Kurta Cobaina, zaś w styczniu 2016 roku na rynku pojawiły się Conversy nawiązujące do symboli Sex Pistols.

Co więcej, ostatnio pojawił się trend na ciuchy z logo nieistniejących zespołów rockowych, które pojawiły się w H&M czy Diesel. Japońska marka odzieżowa Avalone pokazała natomiast ubrania z nadrukiem nawiązującym do logo kapeli Mortician.

Same zespoły również wydają ubrania sygnowane swoją nazwą, jak chociażby legginsy Mastodon. Jak widać moda i muzyka lubią razem poromansować. Jeśli więc jesteście melomanami oraz lubicie się wystroić to macie szeroki wybór jeśli chodzi o ubrania, które nawiązują do Waszych ulubionych zespołów.

Chcielibyście takie ciuchy z logo Black Sabbath?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.