Blink-182 pokazał „króliczą norę”

Jakub Gańko
09.06.2016 09:14
Blink-182 pokazał „króliczą norę” Fot. Retna / Photoshot / Reporter / East News

Poznaliśmy kolejny kawałek z nadchodzącej 7. płyty zespołu pod tytułem „California”. Zobaczcie lyric video do utworu „Rabbit Hole”.

Po odejściu Toma DeLonge'a niektórzy postawili już na Blink-182 krzyżyk. Wokalista i gitarzysta rozstał się z grupą w 2015 roku ze względu na różnice artystyczne i rozbieżności grafików. Pozostali muzycy nie złożyli jednak broni - zatrudnili zastępcę w postaci znanego z Alkaline Trio Matta Skiby i wraz z nim wzięli się do pracy nad nowym krążkiem.

Materiał zatytułowany „California” trafi na rynek 1 lipca 2016 roku. Po udostępnionych wcześniej „Bored To Death” i 10 godzinach żartobliwego „Built This Pool” przyszła pora na kawałek zatytułowany „Rabbit Hole”. Zespół udostępnił fanom możliwość zapoznania się z nim w towarzystwie teledysku skupionego na tekście utworu.

„Rabbit Hole” posłuchacie w takiej formie poniżej:

Nowa kompozycja miała swoją premierę w audycji Zane'a Lowe'a na antenie wchodzącego w skład Apple Music radia Beats 1. Zespół pochwalił się wizytą w studiu na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

Wszystkim, którzy wciąż nie wierzą w powodzenie kapeli bez DeLonge'a, Blink-182 udowodnił, że nadal potrafi zaproponować coś nowego kameralnym występem w Londynie 8 czerwca 2016 roku. W koncercie wzięli udział wyłącznie Mark Hoppus i Matt Skiba - perkusista Travis Barker ogranicza latanie do niezbędnego minimum po katastrofie lotniczej, w której wziął udział w 2008 roku.

Oprócz nowych kawałków w setliście oczywiście nie zabrakło takich klasyków jak „What's My Age Again?” i zagrane na zakończenie „All The Small Things”. Publiczność - która wykupiła bilety w błyskawicznym tempie - raczej nie czuła się zawiedziona. Poniżej znajdziecie fragmenty tego występu.

A już 12 czerwca 2016 roku występ Blink-182 uświetni jedną z najważniejszych imprez dla graczy, targi Electronic Entertainment Expo w Los Angeles. Koncert grupy będzie częścią prezentacji firmy Bethesda, która znana jest doskonale z takich produkcji jak The Elder Scrolls V: Skyrim czy Fallout 4. Imprezę będzie można oglądać w internecie.

Jak oceniacie „Rabbit Hole”?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.