Chester Bennington trenduje na Twitterze. Wszystko przez jeden wpis

10.06.2020 16:09
Linkin Park|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Nikt się tego nie spodziewał, że tak wielu fanów będzie właśnie teraz wspominać śmierć wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington trenduje na Twitterze. Dlaczego? Jeden z użytkowników zapytał, śmierć której znanej osoby była najbardziej dotkliwa. Okazuje się, że wiele osób napisało właśnie o Benningtonie, który odszedł w 2017.

Chester Bennington trenduje na Twitterze. Wszystko przez jeden wpis

Pytanie na Twitterze spowodowało sporą dyskusję. Wielu użytkowników Twittera postanowiło powspominać swoich bohaterów, m.in. Chestera Benningtona, Chrisa Cornella czy Johna Lennona.

Fani wokalisty Linkin Park nadal nie mogą pogodzić się ze śmiercią frontmana i podzielili się oni chętnie swoimi wspomnieniami z innymi użytkownikami. Nie zabrakło nawet muralu Chestera z Krakowa:

 

Zobacz także: Piosenka Linkin Park uratowała mężczyznę przed samobójstwem

Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017, miał 41 lat. Muzyk od lat zmagał się z depresją i uzależnieniem od narkotyków. Bennington odebrał sobie życie niedługo po premierze siódmego studyjnego albumu grupy „One More Light”, który wywołał sporo kontrowersji wśród fanów zespołu. 

Zobacz także: Posłuchaj samego wokalu Chestera Benningtona w "One More Light" Linkin Park 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.