Decapitated przedstawił teledysk do utworu „Kill The Cult”

Maciej Koprowicz
17.07.2018 12:02
Decapitated przedstawił teledysk do utworu „Kill The Cult” Fot. kadr z wideo

Utwór pochodzi z wydanego w 2017 albumu krośnieńskich deathmetalowców, „Anticult”.

Decapitated po bardzo burzliwym dla siebie 2017 roku wraca do gry na najwyższych obrotach. Jedna z najlepszych wizytówek polskiego metalu na świecie znów aktywnie koncertuje – popularnych „Decapów” można było oglądać między innymi na Juwenaliach Bydgoskich 2018 i w Krakowie na koncercie u boku Meshuggah.

Kilka dni temu zespół opublikował na Facebooku tajemnicze wideo, przedstawiające jakiegoś mężczyznę. Pod koniec filmiku pojawił się napis „LIES”. Krótki klip okazał się teaserem nowego teledysku Decapitated.

Teledysk zrealizowano do utworu „Kill The Cult”, pochodzącego z najnowszego albumu Decapitated, „Anticult”. Jego fabuła, jak na metal przystało, jest dość makabryczna - facet z teasera dosłownie się rozpada. Zobaczcie wideo:

Decapitated: muzycy oczyszczeni z wszystkich zarzutów

W 2017 roku muzycy Decapitated zostali oskarżeni o porwanie i gwałt na kobiecie po koncercie w Spokane w USA. Amerykański sąd oczyścił jednak polskich metalowców z wszystkich zarzutów i zespół mógł wznowić karierę. Gitarzysta zespołu, Wacław „Vogg” Kiełtyka  wystosował oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że Decapitated wraca na scenę.

Zespół z Krosna należy do największych gwiazd polskiego metalu i cieszy się dużym uznaniem na świecie. Siódmy album zespołu, „Anticult” z 7 lipca 2017 spotkał się z pozytywnym przyjęciem krytyków i miłośników ciężkiego grania.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.