Dacapitated udostępnił tajemnicze nagranie. Czy zespół zapowiada nową płytę?

Aleksandra Degórska
11.07.2018 11:58
Decapitated|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak prezentuje się to enigmatyczne wideo od Decapitated.

Decapitated wrócił do gry i ma bardzo pracowity 2018 roku. W ramach Knock Out Tour 2018 Decapitated zagra na jednej scenie z Frontside, Virgin Snatch oraz Drown My Day. Pierwszy koncert odbędzie się 22 listopada 2018 w Poznaniu. Co więcej polski zespół wystąpił jako support przed Meshuggah w Krakowie i Warszawie, jak również ma za sobą koncert na Juwenaliach Bydgoskich 2018.

Co dalej planuje Decapitated? Możliwe, że niedługo dowiemy się czegoś nowego, bowiem zespół udostępnił tajemnicze, krótkie wideo. W nagraniu widać mężczyznę, zaś pod koniec pojawia się napis Lies.

Tajemnicze wideo od Decapitated

Czy to oznacza, że zespół przymierza się do wydania nowej płyty? A może czeka na nas EP-ka? Prawdopodobne jest również to, że zespół zamierza ogłosić trasę koncertową.

Dyskografię Decapitated zamyka krążek „Anticult” z 2017 roku, który na liście ZPAV zajął 4. pozycję. Czyżby zespół wszedł ponownie do studia? Ubiegły rok nie był zbyt pomyślny dla zespołu, bowiem muzycy byli podejrzani o porwanie i gwałt kobiety po koncercie w Spokane w stanie Waszyngton. Czterej muzycy Decapitated zostali oczyszczeni z zarzutów na początku 2018 roku.

Gitarzysta Wacław „Vogg” Kiełtyka postanowił wystosował oficjalne oświadczenie wyznając, że zespół nie zamierza kończyć swojej działalności i wraca na scenę.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.