Eddie Vedder zagrał na koncercie cover utworu z filmu "Narodziny Gwiazdy"

Joanna Chojnacka
05.03.2019 12:58
Eddie Vedder|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wokalista Pearl Jam na jednym z koncertów w Arizonie postanowił dodać do swojego seta cover. Zagrał utwór "Maybe It’s Time" z "Narodzin Gwiazdy".

Hit z filmu "Narodziny Gwiazdy" wykonany przez Bradleya Coopera i Lady Gagę cieszy się niesłabnącą popularnością. "Shallow" doczekało się licznych interpretacji także w Polsce. Jednak nie tylko ten utwór zasługuje na uwagę słuchaczy. Soundtrack do filmu wypełniają chwytliwe, romantyczne kompozycje, które szybko wpadają w ucho. Jeden z numerów szczególnie przypadł do gustu Eddiemu Vedderowi. 

Przeczytaj także

Eddie Vedder zagrał "Maybe It’s Time" z "Narodzin Gwiazdy"

Wokalista Pearl Jam często wykonuje na koncertach covery. Fani mogli usłyszeć w jego interpretacji chociażby "Hurt" Nine Inch Nails. Jednak na ostatnim koncercie w Arizonie sięgnął po mniej oczywisty repertuar. Na początku marca 2019 roku podczas imprezy Innings Festival, muzyk wykonał utwór skomponowany przez Jasona Isbella "Maybe It's Time", który w filmie "Narodziny Gwiazdy" śpiewa Bradley Cooper.

Autor utworu dowiedział się o występie Veddera. Na swoim oficjalnym Twitterze nie krył podekscytowania sytuacją:

Cholera jasna, Eddie Vedder zaśpiewał moją piosenkę na koncercie. Jest to zdecydoawnie najbardziej niesamowite zdanie, jakie napisałem. Ale to ogromny zaszczyt. Miałem 12 lat kiedy ukazał się "Ten" i uczyłem się grać każdej piosenki z tej płyty.

Zobacz też: >>10 najciekawszych coverów w wykonaniu Eddiego Veddera<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.