Harry Styles zaśpiewał "Smells Like Teen Spirit" Nirvany

Aleksandra Degórska
16.01.2019 11:18
Harry Styles|undefined Fot. Lauren/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Czy wokalista znany z boysbandu One Direction dał sobie radę z piosenką Nirvany?

Pamiętacie najgorszy cover Nirvany w wykonaniu boysbandu Take That? Teraz mamy kolejnego wokalistę z chłopięcego zespołu, który sięgnął po legendarny utwór "Smells Like Teen Spirit". Harry Styles to idol wielu nastolatek, który swoją karierę rozpoczął w talent show X Factor, gdzie też powstał boysband One Direction. Zespół odniósł wielki komercyjny sukces, a fanki mdlały na koncertach i jeździły za swoimi bożyszczami w długie trasy koncertowe. One Direction zawiesił w 2015 roku swoją działalność i muzycy postanowili skupić się na solowych karierach.

Harry Styles w coverze "Smells Like Teen Spirit" Nirvany

Harry Styles zadziwił wszystkich swoją debiutancką płytą z 2017 roku, a krytycy porównywali go do Davida Bowiego. Wokalista zaprezentował ambitny pop i okazało się, że ma niezłe predyspozycje wokalne, by śpiewać również ostrzejszy materiał. Zatem jego wykonanie coveru Nirvany jest zdecydowanie bardziej znośne, niż wersja Take That.

Harry Styles był w styczniu 2019 w Tokio i postanowił zagrać z tamtejszymi muzykami "Smells Like Teen Spirit". Wokalista musiał być w szampańskim nastroju, bo na nosie miał okulary z napisem 2019, jak więc widać nadal świętuje z okazji Nowego Roku. Posłuchajcie, jak Harry Styles poradził sobie z repertuarem Nirvany:

Sprawdźcie również, jak prezentuje się solowy repertuar Harry'ego Stylesa:

Covery "Smells Like Teen Spirit" Nirvany

Przeróbek Nirvany nie brakuje. Co powiecie na „Smells Like Teen Spirit” zagrany na łopacie czy na koreańskim instrumencie gayageum? Jest też wersja „Smells Like Teen Spirit” bez instrumentów. Muzycy naprawdę nie znają granic...

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.