Kasia Nosowska i Muniek Staszczyk w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak wypadły występy sobowtórów?

Aleksandra Degórska
25.03.2019 13:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo|north Fot. kadr z wideo

Czy uczestnicy programu poradzili sobie z piosenkami Hey i T.Love? Oceńcie ich występy!

Stacje telewizyjne prześcigają się w prezentowaniu kolejnych talent show, w których uczestnicy pokazują różne swoje talenty. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znane polskie gwiazdy wcielają się w gwiazdy muzyki i muszą pochwalić się aktorskimi, jak również muzycznymi zdolnościami. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Elżbieta Romanowska w roli Katarzyny Nosowskiej

Okazuje się, że sporo aktorów oraz wokalistów świetnie sobie radzi z różnymi muzycznymi wcieleniami, a jurorom dosłownie opadają szczęki. Tak też się stało w 5. odcinku 11. sezonu programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdy na scenie pojawiła się aktorka Elżbieta Romanowska w roli Katarzyny Nosowskiej. Aktorka została dobrze ucharakteryzowana na Nosowską, jak również idealnie odtworzyła miny wokalistki podczas śpiewu.

Przeczytaj także

W programie usłyszeliśmy kawałek "Moja i twoja nadzieja" i cover poruszył publiczność, jak również sama uczestniczka mocno wzruszyła się podczas wykonywania tej piosenki. Zobaczcie, jak Elżbieta Romanowska wypadła w roli Katarzyny Nosowskiej.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Staszek Karpiel-Bułecka jako Muniek Staszczyk

Nie był to jedyny polski akcent w tym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalista Staszek Karpiel-Bułecka, który obraca się w folkowych klimatach, wylosował Muńska Staszczyka i zaśpiewał przebój T.Love "King". I tym razem bardzo postarano się z charakteryzacją uczestnika, jednak wokalnie muzyk nie podrobił charakterystycznego stylu śpiewu Muńka.

Oceńcie sami, jak wypadł cover T.Love:

Przeczytaj także

Rockowe covery w talent show Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11

W 11. sezonie programu uczestnicy niejednokrotnie zmierzyli się z rockowymi legendami. Widzowie obejrzeli m.in. sobowtórów Axla Rose'a, Kazika, Stinga, Thoma Yorke'a czy Chada Kroegera.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.