Kiss zmienia terminy swoich koncertów z powodu choroby jednego z muzyków

Romana Makówka
11.11.2019 14:09
Kiss|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupa KISS ogłosiła kolejne zmiany w terminach trasy pożegnalnej trasy "End Of The Road". Zobaczcie, co się zmieniło.

W połowie września informowaliśmy was, że KISS był zmuszony odwołać koncert z powodu stanu zdrowia Gene'a Simmonsa. Kapela miała zagrać w USANA Amphitheatre w Salt Lake City 14 września 2019 roku. Koncert miał się odbyć w ramach pożegnalnej trasy. Jednak show zostało odwołane, a członek kapeli przeprosił fanów, którzy nie mogli się doczekać koncertu.

Jednak nie jest to pojedynczy przypadek. Muzycy Kiss zostali ponownie zmuszeni do zmiany planów podczas trasy End Of The Road.

Kiss zmienia terminy swoich koncertów

Po 45. latach kariery scenicznej KISS postanowił wyruszyć w pożegnalną trasę End Of The Road World Tour, w ramach której muzycy odwiedzili Polskę po raz pierwszy i jak się okazuje, nie ostatni.

KISS poinformowało o wydłużeniu swojego tournée, tym samym zapowiadając kolejne występy na całym świecie w 2020 roku.

Przeczytaj także

Niestety muzycy zespołu KISS zostali zmuszeni do zmiany zapowiedzianych dat koncertów w Australii i Nowej Zelandii z powodu silnej grypy, na którą rozchorował się Paul Stanley.

Zespół miał rozpocząć występy 16 listopada 2019 roku na RAC Arena w Perth - ale koncert został przełożony i odbędzie się w tym samym miejscu dopiero 3 grudnia 2019.

O zmianach poinformowano między innymi na oficjalej stronie FB RAC Arena w Perth

W oświadczeniu czytamy między innymi:

KISS ogłosił dziś zmiany w nadchodzącym harmonogramie tras koncertowych w Australii i Nowej Zelandii. Legendarni rockmani mieli opuścić USA 11.11. 2019 roku i rozpocząć swoją niecierpliwie oczekiwaną trasę „End Of The Road” w Perth w sobotę 16 listopada. Z powodu grupy lekarze odradzili podróż Paulowi Stanleyowi.

Koncerty w Nowej Zelandii pierwotnie miały rozpocząć się od występy w Spark Arena w Auckland, jednak show został anulowany i odbędzie się w późniejszym terminie.

KISS w Polsce w 2020 roku

Oczywiście grypa Paula Stanleya nie będzie trwać wiecznie, więc fani KISS mogą spokojnie trenować wykonywanie charakterystycznych makijaży przed koncertem grupy w Polsce.

Kto jeszcze nie widział żywiołowego spektaklu w wykonaniu grupy KISS, ma niebywałą szansę nadrobić zaległości. Po niesamowitym koncercie, który odbył się 18 czerwca 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie, nadszedł czas na Gliwice.  

KISS zagra 15 lipca 2020 w gliwickiej Arenie, a podczas koncertu nie zabraknie na pewno płomieni, laserów, spektakularnej scenografii i hektolitrów sztucznej krwi.     

Bilety na koncert KISS w Gliwicach dostępne będą w przedsprzedaży:

  • Fan Club KISS Army: 10 listopada (niedziela) od godz. 10:00 - 13 listopada (środa) do godz. 09:00
  • Citi Handlowy: 11 listopada (poniedziałek) od godz. 10:00 - 13 listopada (środa) do godz. 09:00
  • Ticketmaster: 12 listopada (wtorek) od godz. 10:00 na Ticketmaster.pl - 13 listopada (środa) do godz. 10:00

Do regularnej sprzedaży trafią od środy 13 listopada 2019 od godz. 10:00 na stronie organizatora LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

 
Zobacz również: Ghost ogłosił koncert w Polsce w 2019. Wiemy, kto zagra przed zespołem

Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.