Czy Lenny Kravitz odgadł własny utwór w zabawie „Lip Sync Charades” u Jimmy’ego Fallona?

Natalia Hluzow
19.09.2018 16:38
Lenny Kravitz|undefined Fot. kadr z wideo

Jimmy Fallon słynie z poczucia humoru i szalonych akcji, w które wciąga swoich gości. Jakie atrakcje przygotował dla Lenny’ego Kravitza i jego córki Zoe?

W każdym odcinku The Tonight Show goście Jimmy’ego Fallona muszą zmierzyć się z szalonymi zadaniami. Paul McCartney zaskakiwał ludzi w windzie, m.in. grając w ping-ponga, Jack Black naśladował Extreme w coverze piosenki „More Than Words”, a Ariana Grande śpiewała w stylu gotyckiego rocka (a przynajmniej tak jej się wydawało). Lenny Kravitz wziął natomiast udział w muzycznych kalamburach, w których musiał m.in. odgadnąć własny utwór.

Lenny Kravitz u Jimmy’ego Fallona

Lenny Kravitz i jego córka Zoe byli gośćmi jednego z ostatnich odcinków The Tonight Show – popularnego amerykańskiego programu prowadzonego obecnie przez Jimmy’ego Fallona. W trakcie show Kravitzowie wzięli udział w zabawie „Lip Sync Charades”, polegającej na odgadywaniu piosenek prezentowanych przez partnera. Lenny i Zoe, walcząc o zwycięstwo z Fallonem i Reese Whiterspoon, trafili na piosenkę… Lenny’ego Kravitza. Jak poradzili sobie z tym zadaniem? Zobaczcie sami:

Jak widać na załączonym wideo, ojciec i córka rozumieją się bez słów. I choć Zoe nie zna chyba całego tekstu wielkiego przeboju taty, Lenny bardzo szybko poradził sobie ze wskazaniem tytułu „Fly Away”. Świetnie poradził sobie także na scenie The Tonight Show, wykonując utwór „Low” ze swojej najnowszej płyty.

Lenny Kravitz – koncert w Polsce

Lenny Kravitz zdaje się lubić wizyty w Polsce, gdyż zaledwie kilka miesięcy po czerwcowym koncercie w Krakowie, który odbył się w ramach trasy promującej album „Raise Vibration”, artysta zapowiedział swoją kolejną wizytę w kraju nad Wisłą. Tym razem Lenny Kravitz wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Koncert odbędzie się 8 maja 2019 roku.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT LENNY'EGO KRAVITZA<<

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.