Jimmy Fallon pijany lub niespełna rozumu śpiewa w filmiku „Sweet Child O’Mine”

Olga Konarzycka
07.08.2018 12:59
Jimmy Fallon|undefined Fot. fragment programu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”

Gospodarz amerykańskiego programu „The Tonight Show” fanem Guns N'Roses? W sieci pojawiło się nagranie, na którym Jimmy Fallon śpiewa wielki przebój grupy - „Sweet Child O’Mine”. Zobaczcie wideo.

Jimmy Fallon  bardzo często wykorzystuje w swoim programie elementy muzyczne. Goście „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” są zapraszani do udziału w rozmaitych grach, z których duża część polega na wykonywaniu coverów znanych utworów. I tak mogliśmy już na przykład oglądać Stinga śpiewającego z męskim kwartetem wokalnym czy Metallikę grającą „Enter Sandman” na dziecięcych instrumentach. Okazuje się również, że prezenter jest fanem Guns N'Roses, co postanowił udowodnić podczas spotkania ze znajomymi.

Jimmy Fallon pijany śpiewa „Sweet Child O’Mine”

Podczas weekendowego wypadu do restauracji w Hamptons Jimmy Fallon postanowił zaprezentować znajomym swój talent wokalny. Prezenter zaśpiewał wielki przebój grupy Guns N'Roses „Sweet Child O’Mine”. I chociaż trzeba przyznać, że tekst utworu Fallon znał perfekcyjnie, niestety jego wykonanie jest dalekie od ideału. Doceniamy jednak wybór repertuaru i szczere chęci prezentera - widać bowiem, że podczas śpiewania kawałka bawił się świetnie. Zobaczcie wideo opublikowane przez amerykański portal TMZ, zapewne wysłane przez jakiegoś „życzliwego znajomego”.

Covery „Sweet Child O’Mine”

„Sweet Child O’Mine” jest jednym z najczęściej coverowanych kawałków z repertuaru Guns N'Roses. W sieci nieustannie pojawiają się coraz to nowe wykonania utworu, a ich wykonawcy prześcigają się w oryginalnych pomysłach. Mogliśmy już więc oglądać przebój zagrany przez rockowych wiolonczelistów oraz w wersji, gdzie partie gitarowe zostały zamienione z basem. Pojawił się nawet cover basie przy użyciu róży oraz broni.I jeżeli wydaje wam się, że przy nich wykonanie Fallona wypada co najmniej słabo, to chyba nie widzieliście jeszcze 10 najgorszych coverów Guns N'Roses.

Ciekawe czy nagranie spodobałoby się muzykom Guns N'Roses. Panowie być może nie mieli jeszcze szansy zobaczyć osobliwego wykonania Fallona. Guns N'Roses są obecnie w trakcie trasy koncertowej „Not In This Lifetime… Tour”, w ramach której 9 lipca 2018 roku wystąpili na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Slash natomiast szykuje się do wydania kolejnego albumu. Niedawno gitarzysta opublikował kolejny singiel z nadchodzącej płyty, „Driving Rain”.

Olga Konarzycka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.