Linkin Park udostępnił klip do „One More Light” stworzony przez fanów

Aleksandra Degórska
04.10.2017 11:01
Linkin Park udostępnił klip do „One More Light” stworzony przez fanów Fot. kadr z wideo

Obejrzyjcie, jak prezentuje się wzruszający teledysk, w którym pojawili się wielbiciele Chestera Benningtona.

Linkin Park ma naprawdę oddanych fanów, którzy nadal mocno przeżywają samobójstwo Chestera Benningtona. Muzyk który odszedł 20 lipca 2017 roku. Wielu miłośników zespołu postanowiła w szczególny sposób pożegnać swojego idola, wystarczy wspomnieć, że polscy fani zgromadzili się pod stadionem miejskim we Wrocławiu, gdzie zespół zagrał w 2014 roku.

Całkiem niedawno Linkin Park zebrał w jednym zbiorczym wideo najbardziej wzruszające hołdy fanów, które umieścił na swoim Instagramie. W związku z odejściem frontmana zespołu tytułowy kawałek z ostatniego studyjnego krążka „One More Light” nabrał nowego znaczenia. Zespół udostępnił właśnie teledysk do tego kawałka, który stał się swego rodzaju hołdem dla Bennnigtona. Teraz natomiast pojawiło się lyric video, w którym wzięli udział fani Linkin Park. Ludzie z całego świata trzymali kartki z tekstem wzruszającej ballady.

Zobaczcie, jak prezentuje się to wideo, za które odpowiada Nicola Drilling:

Utwór doczekał się również remiksu stworzonego przez polskiego fana, Pawła Zwierzchowskiego z serwisu linkinpark.pl, który zajął się przeróbką na długo przed śmiercią Benningtona i zdecydował się na szybsze zakończenie pracy, aby w ten sposób uczcić pamięć Chestera.

27 października 2017 odbędzie się specjalny koncert w Hollywood Bowl w Kalifornii. Podczas „Linkin Park And Friends Celebrate Life In Honor Of Chester Bennington” na scenie oprócz Linkin Park pojawią m.i. muzycy System of a Down, Korna, Blink-182. Będzie to pierwszy koncert Linkin Park od śmierci Chestera Benningtona.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.