Majątek Vinniego Paula podzielony. Kto odziedziczy spadek po zmarłym perkusiście?

Aleksandra Degórska
01.08.2018 12:31
Vinnie Paul (ex-Pantera)|undefined Fot. action press/Reporter/East News

Sprawdźcie, jak został podzielony majątek między najbliższymi Vinniego Paula.

Ta informacja poruszyła cały rockowy i metalowy świat. Perkusista Vinnie Paul zmarł niespodziewanie 22 czerwca 2018 roku w wieku 54 lat. Dopiero ponad miesiąc po tym wydarzeniu magazyn TMZ ujawnił, do kogo trafi spadek po muzyku.

Kto odziedziczy spadek po Vinniem Paulu?

Przyjaciel perkusisty Charles Jones otrzyma 38% spadku, natomiast długoletnia dziewczyna Paula Chelsey Yeager dostanie 37%. Reszta dobytku trafi do tour menedżera (10%), technicznego od perkusji (5%), producenta (5%) oraz przyjaciela (5%). Co więcej Vinnie nie zapomniał o dziewczynie swojego brata, Ricie Haney, która zajmuje się spuścizną po Dimebagu Darrellu.

foto: action press/Reporter/East News Fot. foto: action press/Reporter/East News

Niespodziewana śmierć Vinniego Paula

Oficjalnie nie podano na razie przyczyny jego śmierci, ale mówi się o zawale serca. Pogrzeb Vinniego Paula odbył się 30 czerwca 2018 na Moore Memorial Gardens Cemetery w Arlington w stanie Teksas. Perkusista został pochowany obok swojej matki oraz brata Dimebaga Darella. Ciało Paula spoczęło w trumnie z logo i zdjęciami muzyków Kiss, podobnie jak jego brata, bowiem byli oni ogromnymi fanami grupy Kiss.

Jeszcze w 2016 roku w wywiadzie dla Metal Hammera opowiadając o albumach, które zmieniły jego życie, Vinnie Paul wyznał, że chciałby, aby na jego pogrzebie zagrano „Appetite for Destruction” grupy Guns N' Roses.

1 lipca 2018 odbył się w Dallas w stanie Teksas specjalny memoriał poświęcony perkusiście, w którym wzięli udział przyjaciele oraz fani Vinniego Paula.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.