Majonezowy cover „Seven Nation Army”

Aleksandra Degórska
22.06.2016 15:24
|north Fot. kadr z wideo

YouTuber postanowił odpowiedzieć na nurtujące wszystkich pytanie - czy majonez jest instrumentem. Zobaczcie, co z tego wszystkiego wyszło.

Majonez - niby jeden z podstawowych produktów, który znajdziesz w lodówce. Nadaje się do sałatek, kanapek czy bezpośrednio do przewodu pokarmowego. Różnorodność jego odmian naprawdę zadziwia i każdy znajdzie coś dla siebie.

Ok, ale jest jeszcze jedno zastosowanie tego sosu, które nie wszystkim jest znany. Otóż niektórzy potrafią na nim grać... i nie jest to wcale żart! Już niejednokrotnie padało pytanie, czy za pomocą majonezu można sobie pomuzykować.

Nasz słynny basista-eksperymentator Davie504 podjął się wyzwania, które rzucił mu jeden z internautów. Zadanie było właśnie związane z sosem. Muzyk miał coś zagrać przy jego użyciu.

Tak też się stało i YouTuber pokazał, że „Seven Nation Army” The White Stripes można odegrać przy użyciu majonezu.

Jak? Patrzcie i uczcie się!

Po co komu perkusja czy gitara skoro wszystko możesz odegrać za pomocą jednego opakowania majonezu. Oto rzeczowy dowód w odwiecznym sporze dotyczącym tego, czy ten tłusty sos nada się jako instrument. Kolejny raz potwierdza się, że jeśli ktoś bardzo chce, to zagra dosłownie na wszystkim.

Davie504 to muzyczny wariat, który nie boi się trudnych wyzwań i co rusz prezentuje nowe nagrania swoich szalonych wyczynów na basie. Ma on na swoim koncie odegranie solówki... chipsem oraz pojedynek z Robem Scallonem.

Do tego należy dorzucić również 30 sposobów gry na basie. Jakby tego było mało YouTuber zaprezentował również solówkę na basie... bez strun, na strunach... bez basu oraz na jednej strunie.

Czy jest jeszcze coś, czego nie dokonał muzyk? Zapewne pomysłowi internauci wymyślą jeszcze coś bardziej zwariowanego, to tylko kwestia czasu.

Jeśli natomiast chodzi o ciekawe covery kompozycji The White Stripes to jest w czym wybierać. Możecie bowiem posłuchać nagrania mrocznych dzieci z Children Medieval Band albo eleganckie wykonanie numeru The White Stripes zaprezentowane przez Postmodern Jukebox. Warto również wspomnieć o zwierzęcym coverze tej kompozycji, które powala na łopatki.

Jak ocieniacie „Seven Nation Army” w majonezowej wersji?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.