Marilyn Manson nie może być już pozwany przez swoją byłą asystentkę. Sąd wydał wyrok

26.05.2022 10:49
Marilyn Manson nie może być już pozwany przez swoją byłą asystentkę. Sąd wydał wyrok Fot. Andrej Tarfila/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Manson był kilkukrotnie oskarżony na przestrzeni ostatnich lat, ale sąd umorzył kolejną sprawę - tym razem tą, którą wytoczyła przeciwko niemu jego była asystentka.

Sąd umorzył jedną ze spraw przeciwko Mansonowi

Sąd Najwyższy w Los Angeles wydał oficjalny wyrok w sprawie, którą Ashley Walters wytoczyła Marilynowi Mansonowi. Sędzia Michael L. Stern wyjaśnił, że była asystentka miała "zbyt mało faktów, by kontynuować działania sądu", a także zgłosiła się zwyczajnie zbyt późno. Stern umorzył sprawę w sposób "z uszczerbkiem prawnym", co oznacza, że Manson nie może zostać pozwany w tej samej sprawie.

Polecamy

Ich znajomość rozpoczęła się w 2010 roku na platformie MySpace, gdy muzyk zaprosił dziewczynę na sesję zdjęciową. W pewnym momencie podobno kazał jej zdjąć bluzkę, pchnął na łóżko, próbował całować, ugryzł w ucho oraz kazał jej dotykać jego miejsce intymne.

Po tym wszystkim kobieta zdecydowała się u niego pracować. Jak wyjaśniła, przekonała ją wysoka wypłata, jednak szybko pożałowała swojej decyzji, bo muzyk niejednokrotnie zachowywał się agresywnie. W pozwie napisano, że Manson podobno wielokrotnie ją pchał na ścianę, rzucał w nią naczyniami. Co więcej groził jej pokazując zdjęcia pobitej aktorki Esmé Bianco.

Polecamy

Kobieta twierdzi, że Marilyn Manson wykorzystywał swoją pozycję, by atakować swoje ofiary. Miał również nią manipulować - najpierw ją atakował, by potem zasypywać komplementami. Walters opowiedziała, że Manson miał "oferować" ją swoim przyjaciołom i kazał jej siadać na kolanach u innych osób. Walters została zwolniona w 2011 roku przez oskarżenie o kradzież.

Marilyn Manson od jakiegoś czasu wszystkiemu zaprzecza. Uważa, że oskarżające go kobiety wszystko wymyśliły/wyolbrzymiły i przeprowadziły "skoordynowany atak" na jego osobę.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.