Metallica odezwała się do kobiety, która urodziła dziecko na ich koncercie. Urocze wideo

12.05.2022 10:49
Metallica odezwała się do kobiety, która urodziła dziecko na ich koncercie. Urocze wideo Fot. Larry Marano/Shutterstock/Rex Features/East News

Kobieta urodziła dziecko na koncercie Metalliki - taka sytuacja wydarzyła się jakiś czas temu w Brazylii. Teraz zespół zadzwonił do kobiety z gratulacjami.

Metallica odezwała się do kobiety, która rodziła na ich koncercie

Młoda mama, będąc w 39. tygodniu ciąży, postanowiła pójść na koncert Metalliki. W trakcie imprezy poczuła oznaki rodzenia i podczas "Enter Sandmana" na świecie pojawił się jej synek Luan Figueiro. Kobieta zażartowała, że zawsze coś się jej przytrafia podczas takich imprez, ale to definitywnie jest największym "cosiem" w jej życiu.

Polecamy

Jak podaje Metal Hammer, Joice Figueiro na swoim Instagram Stories podzieliła się, że oboje są w dobrej kondycji, aczkolwiek sama "nadal nie może do siebie dojść po tych wydarzeniach".

Kilka dni później, w Figueiro podzieliła się kolejnym bardzo miłym wideo na swoim Instagramie - w tym widzimy bowiem, jak jej mąż Jaime Figueiro trzyma telefon i oboje rozmawiają z Jamesem Hetfieldem z Metalliki: 

Hej, tutaj James z Metalliki. Gratulacje, ludziska! 
Polecamy

Kobieta potwierdziła, że rozmowa trwała kilka dobrych minut, a całość została nagrana i zostanie wspaniałą rodzinną pamiątką. Tatuatorka z Brazylii wyjaśniła również w rozmowie z Washington Post, że początkowo dla żartów chciała nazwać dzieciaka James Ulrich Figueiro, ale stwierdziła, że to za głupi pomysł. Być może złoży zespołowi hołd w inny sposób - dając mu drugie imię nawiązujące do grupy. 

Stwierdziła jednak definitywnie, że nie będzie ono brzmiało "Sandman" - twierdzi bowiem, że inne dzieciaki by się nad nim znęcały z powodu tego imienia. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.