Metallica zagrała "Enter Sandman" z okazji Super Bowl. Panowie dawno nie byli w tak dobrej formie

08.02.2021 15:42
Metallica zagrała "Enter Sandman" z okazji Super Bowl. Panowie dawno nie byli w tak dobrej formie Fot. Gonzales Photo/Lasse Lagoni/Photoshot/East News

Hetfield i spółka pojawili się w programie "The Late Show with Stephen Colbert", gdzie wykonali kultowe "Enter Sandman". Zobaczcie elektryzujące wideo.

Metallica zagrała Enter Sandman z okazji Super Bowl [WIDEO]

Od ostatniego występu na żywo Metalliki minęło już sporo czasu. USA zdążyło wybrać nowego prezydenta, a NFL zdołało rozegrać swój cały sezon. To właśnie z powodu finału rozgrywek futbolu amerykańskiego zespół pojawił się w programie "The Late Show with Stephen Colbert".

Polecamy

Panowie zagrali zdalnie hicior "Enter Sandman" i trzeba przyznać bez ogródek, że przerwa od koncertowania wyszła im na dobre.

Członkowie grupy zaprezentowali też przy okazji swoje nowe wizerunki - Hetfield jest już prawie łysy, natomiast Robert Trujillo zapuścił bujny wąs, dzięki czemu wygląda niczym rasowy mariachi. Nie zmieniło się jednak to, że muzycy z Metalliki - jak to sympatycznie ujął Colbert - "wciąż dowożą". Zresztą poniżej możecie się przekonać na własnych uszach:

Polecamy

Muzycy przy okazji zaczęli też prace nad nowym krążkiem. Proces trwa już od jakiegoś czasu, o czym w wywiadach opowiadał Lars Ulrich. Perkusista podkreślał, że nowe dziecko Metalliki będzie "najlepszym i najcięższym materiałem w historii zespołu". 

Jednocześnie muzyk zaznaczał, że praca zdalna w przypadku metalowej kapeli jest naprawdę ciężka i nie sprawdza się najlepiej.

Niestety, znając tempo muzyków możemy się spodziewać, że nowy krążek zagości na półkach sklepowych najwcześniej w przyszłym roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.