Muniek Staszczyk szczerze o wylewie: Przyczyną było całe moje życie

22.10.2019 11:08
Muniek Staszczyk|north Fot. Adam Burakowski/REPORTER/ East News

Frontman T.Love szczerze opowiedział o pierwszej nocy, gdy miał wylew. Wyznał również, że nie dbał o zdrowie oraz dużo pracował i zapewne dlatego doszło do wylewu.

Wielu fanów i przyjaciół Muńka Staszczyka mocno przejęło się wiadomością o tym, że muzyk trafił do szpitala w Londynie, do którego wybrał się na koncert Boba Dylana. Okazało się, że w lipcu 2019 Muniek miał wylew. Z powodu problemów zdrowotnych Staszczyk musiał odwołać koncerty, ale postanowił dokończyć prace nad nowym albumem oraz biografią.  

Muniek Staszczyk szczerze o wylewie: Przyczyną było całe moje życie

W połowie października 2019 Muniek nagrał specjalne wideo, w którym podziękował fanom za wsparcie i oznajmił, że czuje się dobrze, chociaż rehabilitacja jeszcze trochę potrwa. W wywiadzie w „Kulisach Sławy” programu Uwaga TVN artysta opowiedział, co tak naprawdę wydarzyło się w trakcie jego wyjazdu w Londynie:

Polecieliśmy do Londynu z przyjaciółmi, to był mój 10. koncert Boba Dylana. Zdążyłem zaliczyć ten koncert 12 lipca 2019 i znaleziono mnie nad ranem w londyńskim hotelu. Po kilkunastu godzinach leżenia. Myślę, że przeżyłem to z pomocą opatrzności Bożej. Zostałem przewieziony do Charing Cross Hospital. Nie było wiadomo, czy w ogóle przeżyję, czy nie będzie trzeba otwierać mojego mózgu. Przeżyłem tę pierwszą, krytyczną noc.
Przeczytaj także

Muniek jest teraz w pełni sprawny, ale w 2019 roku nie będzie w stanie jeszcze grać koncertów. W wywiadzie wyznał, że na przestrzeni wielu lat nie oszczędzał się i nie dbał o zdrowie, dlatego prawdopodobnie doszło do wylewu:

Przyczyną było całe moje życie. To było jak jazda 200 km/h przez 40 lat. Byłem bardzo ambitny i pracowity. Pracowałem ciągle, bo wydawało mi się, że jestem nieśmiertelny. Odwiedzałem kolegów i koleżanki w szpitalach z przekonaniem, że to mnie nie dotyczy.

Muniek Staszczyk wydał nową płytę "Syn miasta" 18 października 2019. Natomiast 2 dni wcześniej na sklepowych półkach pojawiła się biografia muzyka zatytułowaną "King". Autorem książki jest Rafał Księżyk.

Zobacz także: Muniek opublikował nowy singiel "Krajobraz z wilgą i ludzie"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.